reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

No u mnie to nie hormony bo od zawsze jak myśle o dziecku to mam w tyle głowy to, ze wszystko się zmieni. Jestem duża dziewczynka, jestem odpowiedzialna i decyzja została podjęta bardzo świadomie. Ale ze zaskoczyłam w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek to nawet nie bardzo było kiedy się przestawić ;)

No ale oczywiście się cieszę tylko musze się oswoić z myślą „to już” ;)


Lenka współczuje i ściskam mocno

Ja dzięki temu,że urodziłam to poznałam dużo nowych znajomych -dzieciatych. Więc to też okazja,żeby poznać nowych ludzi. Są różne fajne zajęcia dla maluchów i tam przychodziło dużo mam.
 
reklama
A jakie to było auto co wypozyczyliscie?
@nnatalie04 Witaj :) daj zna jak uda się pójść na wcześniejszą wizytę

@Crazy Girl my mamy auto 7 osobowe przy podróżach w 5 i jest nam ciasno. Jak spakujemy wszystkie rzeczy na podróż to już miejsca brak. Myślimy o 8 osobowym samochodzie, taki wypozyczylismy na ferie i było super wygodnie :)
Jeszcze chcemy do kompletu sprawić sobie pieska A on też powinien mieć swoje pasy
 
@Kaska_85 już nie rób tej bety.
Twój rozstroj nerwowy i hormony dają Ci w kość .
Będziesz Mama jak nic :)
Kup sobie melisy.
Mówię serio.
Wszystko będzie dobrze.
Spróbuj panować nad stresem.
Myśl o tym małym człowieku w brzuchu.
Ja zawsze obiecywalam sobie nie denerwowac się .
Jedna awantura z Ojcem i potworne wyrzuty sumienia że się tak zdenerwowalam i zaszkodzilam dziecku.
Na drugi raz wyszłam z domu.
Napisałam Mu że nie zamierzam się denerwować.
Nie zawsze to dziala ale i On trochę luzuje jaknsie rozkrecamy a wiadomo że kłótnie się czasami zdarzaja.

Nie napisze Ci nic nowego ... Ale
Myślenie pozytywne naprawdę ma moc.
Trzymam kciuki !
Dzieki dziewczyny :) niepotrzebnie robilam ta bete, bo wczorajszy wieczor, noc i dzisiejszy ranek byly tragedia, naprawde jestem na wykonczeniu, na szczescie moj partner zostal ze mna w domu, mial isc do pracy, ale chyba zobaczyl co jest grane, juz mi lepiej, tez w duzej mierze dzieki Wam <3 pierdziele ta bete :) a doradzcie mi bylam prywatnie u lekarza w ten wtorek wedlug usg byl 5 tc i 1 dzien a wedlug miesiaczki mial byc 5 tc 4 dzien, bylo widac sam pecherzyk, moj gin powiedzial, zebym przyszla za 2 tygodnie, a jak to za tydzien, no i poczatkowo planowalam isc za 2 tyg. na spokojnie, ale dostalam skierowanie od diabetolog, do poradni patologii ciazy, tam mam mozliwosc wizyty na NFZ i tak sie zastanawiam isc ten poniedzialek do tej poradni zobaczyc co i jak, czy poczekac jeszcze tydzien na wizyte u mojego gina .
Dziewczyny a napiszcie z jakich jestescie miast, ja mieszkam w Krakowie
 
Dziewczyny Kochane!
Wlasnie nadrobilam 60str!!

Wszystkim nowym mamom gratuluję:-)

Wczoraj bylam na pierwszej wizycie 7+0 serduszko widac i słychac.

Dziękuję za odpowiedź w sprawie witamin - Pan Tabletka rewelka.

Mam 28 lat,
Bedzie to moje pierwsze dziecko.
Co do chwalenia sie.. z racji ze jestem gadula... ciezko sie nie chwalic. Jednak powiedziałam tylko najblizszym. Na razie


Podziwiam ze juz planujecie wyprawki. Moze to przykre doświadczenie... ale w pierwszej ciazy kupilam tylko ciazawa pizamke, po stracie w 3 mies... nie zalozylam jej juz nigdy więcej

Ale jak to mówi mąż TRZEBA MYŚLEĆ POZYTYWNIE. Wiec tez moze zaczne przegladac wozki...

Kolejna wizyta w 10tyg. Czyli 10.10
Termin mam na 7.05 czy ktos też tak ma?

Ściskam Was mocno i życzę dni bez mdłości

A jak wasza waga?? Rosnie? Czy tylko mi sie wydaje ze "puchne" w oczach?
Dzieki dziewczyny :) niepotrzebnie robilam ta bete, bo wczorajszy wieczor, noc i dzisiejszy ranek byly tragedia, naprawde jestem na wykonczeniu, na szczescie moj partner zostal ze mna w domu, mial isc do pracy, ale chyba zobaczyl co jest grane, juz mi lepiej, tez w duzej mierze dzieki Wam <3 pierdziele ta bete :) a doradzcie mi bylam prywatnie u lekarza w ten wtorek wedlug usg byl 5 tc i 1 dzien a wedlug miesiaczki mial byc 5 tc 4 dzien, bylo widac sam pecherzyk, moj gin powiedzial, zebym przyszla za 2 tygodnie, a jak to za tydzien, no i poczatkowo planowalam isc za 2 tyg. na spokojnie, ale dostalam skierowanie od diabetolog, do poradni patologii ciazy, tam mam mozliwosc wizyty na NFZ i tak sie zastanawiam isc ten poniedzialek do tej poradni zobaczyc co i jak, czy poczekac jeszcze tydzien na wizyte u mojego gina .
Dziewczyny a napiszcie z jakich jestescie miast, ja mieszkam w Krakowie
Ja też Kraków ;)
 
Dzień dobry, mnie niestety rano przywitała @ .... Teraz tylko pytanie skąd wynik bety 4.9 .. mam Nadzieję ze lekarzpotraktuje to jak wczesny okres i odbędzie się bez zabiegu

Lenka przykro mi i ściskam mocno

Ja mam wizytę w poniedziałek , zobaczymy co z krwiakiem , mam nadzieję , że się zmniejszył to tygodniu leżenia plackiem
 
reklama
Do góry