reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
my tez jak rodzilam syna to bylisny jedyni, teraz juz reszta dolacza wirc poczekaj
Jak większość singli albo świeże pary to się ciężko nastawiać na szybkie towarzystwo :D
Ja dzięki temu,że urodziłam to poznałam dużo nowych znajomych -dzieciatych. Więc to też okazja,żeby poznać nowych ludzi. Są różne fajne zajęcia dla maluchów i tam przychodziło dużo mam.
Może i introwertyczce się uda ;)

Jest ktoś z Wrocławia kto może polecić dobrego lekarza? Najlepiej z luxmedu.

Ja swojego kochanego gina mam w swoim mieście rodzinnym ale nie dam rady dojeżdżać ;<
 
O
Dzieki dziewczyny :) niepotrzebnie robilam ta bete, bo wczorajszy wieczor, noc i dzisiejszy ranek byly tragedia, naprawde jestem na wykonczeniu, na szczescie moj partner zostal ze mna w domu, mial isc do pracy, ale chyba zobaczyl co jest grane, juz mi lepiej, tez w duzej mierze dzieki Wam <3 pierdziele ta bete :) a doradzcie mi bylam prywatnie u lekarza w ten wtorek wedlug usg byl 5 tc i 1 dzien a wedlug miesiaczki mial byc 5 tc 4 dzien, bylo widac sam pecherzyk, moj gin powiedzial, zebym przyszla za 2 tygodnie, a jak to za tydzien, no i poczatkowo planowalam isc za 2 tyg. na spokojnie, ale dostalam skierowanie od diabetolog, do poradni patologii ciazy, tam mam mozliwosc wizyty na NFZ i tak sie zastanawiam isc ten poniedzialek do tej poradni zobaczyc co i jak, czy poczekac jeszcze tydzien na wizyte u mojego gina .
Dziewczyny a napiszcie z jakich jestescie miast, ja mieszkam w Krakowie


Ja bym poczekała na właściwą wizytę o lekarza.

Ja Warszawa
 
:pJa już dzisiaj zrobiłam pulpeciki w sosie pomidprowym i placek ze śliwkami.
Wszystko zjadłam po kolei. Po dwa kawałki i popiłam sokiem z marchwi i dynii

IMG_20190921_104254_096.jpg
 
reklama
Do góry