reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dziewczyny była któraś u dentysty ostanio i dawał wam lekarz znieczulenie bez problemu. Ja przed ciążą zaczęłam leczyć zęba i nie zdazylam do końca Pani doktor powiedziała że mam przyjść dokonczyc w drugim trymestrze, ale boję się że mi znieczulenia nie da , a bez twgo buzi nie otworzę...
Nic sie nie martw ja w 8 tyg wyrywalam zeba i normalnie mialsm zniwczulenie tylko ze to 1 trymestr takie mi dal za 80zl ale nic nie czulam ;)
 
reklama
@luna91 współczuje sytuacji z synkiem. Niestety teraz dzieci takie są, ja mojego młodego zaczęłam puszczać dopiero w tym roku samego na plac (9 lat) właśnie przez dzieciaki...Mój starszy bardzo jest podatny na sugestie innych, taki klasowy błazen jak ja to mówię... W zeszłym roku w lecie wylal sobie butelkę wody na głowę podczas przerwy bo mu gorąco było :cool2: ogólnie głupoty robi żeby się popisać niestety.
Eh jakbym swojego widziała :( Ma siedem lat, już w połowie września dostałam że szkoły telefon że wybił na boisku okno w przylegającym domu kamieniem :( bo go uwaga- koleżanka namówiła... Mieliśmy cieżką przeprawę. Co do wyśmiewających dzieci to ja mam nerw krótki i pewnie powsadzałabym im kocie kupy do butów :p nie wiem co bym zrobiła. Sytuacja straszna. U nas mały blok i fajna wspólnota i wszystkie dzieciaki trzymają się razem. Wiadomo jedni lubią się bardziej od innych ale ogólnie jest miło.
 
Cześć wszystkim ... próbowałam wczoraj doczytać ale oczy mi się same zamykały. Wróciłam o 19 do domu bo mialam rundę po okolicznych przystankach.. wsiach w pościgu za pksem... w poszukiwaniu telefonu.. na szczescie pomimo wielu osób które mnie odsyłały ze tego autobusu NIE MA NIGDZIW JUZ odnalazłam ciemną zajezdnie... A jak obiecałam tam jeszcze trochę to Też kierowcę pksu hehe telefon był syn szczęśliwy...ale na krótko ma karę i wraca do starego telefonu ..
Zmykam do labo na badanie a potem do pracy, a Wam wszystkich życzę super udanego dnia :-) :) ;-) ;)
 
reklama
Witajcie kochane ja od dzis jestem na L4 jutro ide do szpitala eh..maja dac mi pompe insulinowa bo mam cukrzycę i nie radze sobie z cukrami Masakra trzymajcie kciuki ale to jutro :)a dzis miłego dzionka

Trzymaj się, trzeba być dobrej myśli. To wszystko na pewno wyjdzie na dobre, buziaki!

Dzien dobry :) ja już po rutynowym robieniu śniadanka dla niemęża i na pewno już nie zasnę dziś, o 15:15 wizyta. Z dobrych wiadomości: nie plamiłam przez noc!

Do spotkania z dzidzià zostało jeszcze tylko 8h, zleci :D milego dnia wszystkim!
 
Do góry