reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Mam lux med-sprawdź w OWU, u mnie normalne usg jest tylko w pakiecie, prenatalne nie.
Wątpię żeby było.
Też dostałam 'skierowanie' czyli kartkę z ok inf gdzieś mnie kieruje, jestem przed 35rz stąd wiem że zapłacę.

Nie tylko wiek jest wyznacznikiem. Na skierowanie to może być na NFZ.

Dziewczyny (które mają za sobą takie doświadczenia) jak byście opisały pierwsze ruchy dziecka? Do czego to porównacie, czy to jest miejscowe czy w całej macicy?

Jakby "kiszki marsza grały" w pierwszej ciąży miałam. Teraz czekam na ruchy.
Wczoraj napisałam że dziś prenatalne - mi cos się dni pomyliły. Jutro mam dopiero wizytę.
 
reklama
Wszyscy śpią, a mama wykapana pije kawę , uwielbiam jak uda mi się wstać przed wszystkimi i miec chwilę dla siebie .( Nie mogę dodawać emotikonek, nie wiem czemu, wczoraj było ok.)
15730213955914873931457067196425.jpg
 
Dziewczyny (które mają za sobą takie doświadczenia) jak byście opisały pierwsze ruchy dziecka? Do czego to porównacie, czy to jest miejscowe czy w całej macicy?
Tak jak dziewczyny piszą to miejscowe uczucie. U mnie trochę jakby ktoś ocierał opuszki palców. Bardzo delikatnie na początku czuć dzidziusia. Potem napewno już nie będziesz miała wątpliwości ;)
Wczoraj przyszła moja poducha do spania❤ najpierw na testy wziął ją mąż, mówi że chce taką na święta. Uciął sobie drzemkę:) W nocy była moja. Uwielbiam ją! A mąż znów zadowolony bo nie turlałam się po łóżku
Jeśli warta polecenia to podziel się firmą.
 
Dziewczyny ja wczoraj miałam cudowny dzień. Nie dosc ze się uspokoiłam po usg to wieczorem urodziła moja kuzynka która jest mi bardzo bliska. Ślicznego chłopczyka ma:) dziś muszę jechac do pracy z poprawionym zwolnieniem bo mi lekarz nie wpisał kodu B i mi kasę zabrali. Dostarczę im kopie i mam nadzieje ze wyrównają mi pieniążki. Muszę tez przejść na dietę bo przytyłam 4 kg i lekarz powiedział ze za dużo a ja prawie nic nie jem. Na pewno nie jem więcej niż przed ciaza ale nie ukrywam ze czasem zgrzesze i zjem coś słodkiego czego wcześniej nie robiłam. Nie wiem czy do dietetyka się nie wybrać jak sobie nie poradzę sama. Miałam kupić wczoraj farbę ale strasznie zakręcony dzień był wiec muszę ogarnąć to dziś. Ostatnio dni są za krótkie i z niczym nie wyrabiam. Miłego dnia dziś wszystkim zycze i jeśli któraś wizytuje to trzymam kciuki.
 
Wczoraj przyszła moja poducha do spania[emoji173] najpierw na testy wziął ją mąż, mówi że chce taką na święta. Uciął sobie drzemkę:) W nocy była moja. Uwielbiam ją! A mąż znów zadowolony bo nie turlałam się po łóżku

Ja też mam od wczoraj poduchę, jest cudowna! Tylko mój niezadowolny bo zajmuje jego miejsce w okolicach pupci :)
 
Dzień dobry [emoji8] Ja już też po kawie, ale w piżamie[emoji12]
Doczytałam, pozaznaczałam sobie posty do odpisania i... źle kliknęłam i wszystko zniknęło [emoji34]
Tak w skrócie gratuluję wszystkim udanych wizyt, mocno trzymam kciuki za dzisiejsze wizytujące [emoji106][emoji110]
@majaperk podziwiam Cię za Twój spokój [emoji3590] Chciałabym tak [emoji6]
Ja dzisiaj mam wyniki pappy i konsultacje z genetykiem. Boję się jak cholera [emoji30]
Miłego dnia [emoji182]
 
Witajcie kochane ja od dzis jestem na L4 jutro ide do szpitala eh..maja dac mi pompe insulinowa bo mam cukrzycę i nie radze sobie z cukrami Masakra trzymajcie kciuki ale to jutro :)a dzis miłego dzionka
Trzymaj się dzielnie! :)

Dzień dobry :) dziś dłużej w łóżku. Chociaż młody chodził, starszą brzuch bolał i płakała to się wyspałam :)

Mąż ma dziś urodziny, i postanowił trochę pobiegać, w sensie biega prawie codziennie. [emoji33] Ale dziś konkretnie, o 6 wskoczył w pociąg regionalny, pojechał na Hel ,i z Helu do 3 miasta na nogach. Jedyne 64km [emoji1787][emoji1787]
Podziwiam Go a z drugiej strony nie kumam jak można tak latać haha..
 
Dzień dobry [emoji8] Ja już też po kawie, ale w piżamie[emoji12]
Doczytałam, pozaznaczałam sobie posty do odpisania i... źle kliknęłam i wszystko zniknęło [emoji34]
Tak w skrócie gratuluję wszystkim udanych wizyt, mocno trzymam kciuki za dzisiejsze wizytujące [emoji106][emoji110]
@majaperk podziwiam Cię za Twój spokój [emoji3590] Chciałabym tak [emoji6]
Ja dzisiaj mam wyniki pappy i konsultacje z genetykiem. Boję się jak cholera [emoji30]
Miłego dnia [emoji182]
Dzisiaj również będą same dobre wiadomości, jutro i po jutrze i popoojutrze :D
 
reklama
Trzymaj się dzielnie! :)

Dzień dobry :) dziś dłużej w łóżku. Chociaż młody chodził, starszą brzuch bolał i płakała to się wyspałam :)

Mąż ma dziś urodziny, i postanowił trochę pobiegać, w sensie biega prawie codziennie. [emoji33] Ale dziś konkretnie, o 6 wskoczył w pociąg regionalny, pojechał na Hel ,i z Helu do 3 miasta na nogach. Jedyne 64km [emoji1787][emoji1787]
Podziwiam Go a z drugiej strony nie kumam jak można tak latać haha..
Najlepszego dla męża, też kiedyś biegalam wyczynowy, zawody i te sprawy , ale przyszło małżeństwo i się skończyło haha :D
 
Do góry