reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Nie nic mi nie mówił. Kazał tylko zwiększyć dawkę magnezu. Nie martw się kochana choć wiem, że łatwo mówić. Mnie tak bolało, że już sama nie wiedziałam gdzie heh. Ale nie żałuję, że byłam u lekarza bo jestem o niebo spokojniejsza i ciągle mam przed oczami widok maleństwa, które ssie paluszka[emoji173]
Czekałam na info co u ciebie. Mbie też pobolewa i już cała głupia jestem czy to macica twardnieje czy pęcherz wariuje. Dzisiaj to nawet pomyślałam że to może boli mnie spojenie łonowe- w poprzedniej ciąży się rozchodziło i bolało koszmarnue. Może znów się zaczyna?
Powiedział ci może czy ta nospa to dla twojego komfortu czy mudisz brać żeby macica się rozluźniła? W sensie opcja czy konieczność?
 
@Milcziena ale skąd u Ciebie takie myśli, lekarz coś sugerował?? Praktycznie każdy gin proponuję Pappa. Ja w majowej ciąży która stracilam miałam prenatalne i lekarz też wspominał o Pappa mimo że badanie wyszło ok. Jeszcze mówił że niestety trzeba prywatnie ale jak coś to mi opis może do niego zrobić, także nie martw się kochana na zaś jeżeli nie ma potrzeby
 
Możez kupić małego dopplerka. Mam angel care z pierwszej ciąży ktory potem przechodził z koleżanki na koleżankę i do mnie wrócił. W 2 trymestrze można podsluchiwać maleństwo bezpiecznie, jest na baterie więc mała moc. Jest też z tej okazji mało dokładny bo ciężko znaleźć tętno ale nie raz dzięki niemu przestawałam histeryzować

Można też wekować co nie raz mi życie ratowało. Córka jest rosołoholikiem więc gar rosołu wekuję w małe słoiczki. Zawsze mam zapasik

To niestety normalne. Nospa pomaga ale nie można przesadzać bo nie jest obojętna. W ciąży robiłam remont na 3 piętrze, już nawet nie mówię o dźwiganiu ale samo 3 piętro i pakowanie rzeczy przy przeprowadzce to wyzwanie i brzuch twardniał. Takie nieprzyjemne uczucie że od razu się stresowałam... trzeba uważać

Moja córeczka waży 15kg. Czasem nie ma czegoś takiego jak "nie dźwigać", jak zaśnie w aucie to przecież jej nie zostawię
czasem takie twardnienie nie jest normalne. Także jak boli bardzo to lepiej wziąć nospe niż się męczyć. W każdej ciąży brałam po 3 tabletki dziennie i to nospy Forte. Narazie biorę zwykła doraźnie.
Czekałam na info co u ciebie. Mbie też pobolewa i już cała głupia jestem czy to macica twardnieje czy pęcherz wariuje. Dzisiaj to nawet pomyślałam że to może boli mnie spojenie łonowe- w poprzedniej ciąży się rozchodziło i bolało koszmarnue. Może znów się zaczyna?
Powiedział ci może czy ta nospa to dla twojego komfortu czy mudisz brać żeby macica się rozluźniła? W sensie opcja czy konieczność?
Może już zaczyna ci się rozchodzic spojenie ja na poprzedniej wizycie poprosiłam lekarza żeby sprawdził czy jest ok. W poprzedniej ciąży właśnie z tego powodu miałam cc.
 
Kobiety, wertuje, wertuje i się chyba nie przebije przez ten ogrom wiedzy :-) szybciej zeświruje.
Ja jestem za zamkniętym wątkiem niech w nim będzie kto zechce i kto zdąży :-) bo jak daj tam zdj osobiste to nie chce żeby jakaś pani z propozycjami marketingowymi czy innym internetowym biznesem to oglądała.
A poza tym. Chill out!
Pierwsza sprzeczka za nami :-D
Charaktery konkretne-to lubię ;)
 
Dzięki dziewczyny
emoji172.png
ja już taka jestem że się stresuję wszystkim.
A jak sobie radziłyscie jak dzieci zaczynały ząbkować? To mnie chyba najbardziej przeraża...
Jej ja już nie pamiętam. Wydaje mi się że łagodnie przechodzili zabkowanie. Żel na dziąsła i gryzak. Nie było tragedii.
 
Jak się sprawdza czy spojenie jest ok?
Przy badaniu lekarz naciska na spojenie i teraz mnie nic nie bolało. A w poprzedniej ciąży nie umiałam chodzić, przewracac się z boku na bok i jak lekarz mnie zbadał to palec wszedł do środka. Tylko, narazie mam 13tc a to się zaczęło około 20tc. I nie mogłam rodzic naturalnie...
 
reklama
Kobiety, wertuje, wertuje i się chyba nie przebije przez ten ogrom wiedzy :-) szybciej zeświruje.
Ja jestem za zamkniętym wątkiem niech w nim będzie kto zechce i kto zdąży :-) bo jak daj tam zdj osobiste to nie chce żeby jakaś pani z propozycjami marketingowymi czy innym internetowym biznesem to oglądała.
A poza tym. Chill out!
Pierwsza sprzeczka za nami :-D
Charaktery konkretne-to lubię ;)

Sadze, ze Chill out już jest bo takie sytuacje nie są miłe dla nikogo :)
Nie wracajmy już do tego [emoji846]
 
Do góry