reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Dziecko ma 6,3 cm. Z USG 12+5, termin 13.05. Z OM 12+4, termin 14.05. Przezierność karkowa 1,04. Tętno 175/min. Nosek jest, rączki nóżki również. Mózg prawidłowo i serducho również. Dziecię jest bardzo ruchliwe i wiercące się. Do tego uparte i charakterne po rodzicach. Nie chciało dać się zmierzyć, ani obrócić z boczku i pokazać. A jak już zaczęło się obracać to tak szybko, że nie dało się nic zmierzyć i ocenić.
 
Ostatnia edycja:
Dziecko ma 6,3 cm. Z USG 12+5, termin 13.05. Z OM 12+4, termin 14.05. Przezierność karkowa 1,04. Tętno 175/min. Nosek jest, rączki nóżki również. Mózg prawidłowo i serducho również.
IMG_20191104_173526.jpgIMG_20191104_173456.jpg
Przy takich wynikach robiłyscie test z krwii PAPA? Co myslicie
 

Załączniki

  • IMG_20191104_173526.jpg
    IMG_20191104_173526.jpg
    904,5 KB · Wyświetleń: 49
Gdyby mi nie powiedziała, tez pewnie bym tego aplikatora użyła, bo to wydaje się takie oczywiste. Powinni na nim coś napisać. Szkoda, ze musiałaś się stresu najeść, ale najważniejsze, ze wszystko jest dobrze :) ze mnie leci cały czas taki biały osad ale bardziej suchy, jak sproszkowana tabletka, ale ja biorę jej ogromne ilości. Od 16 tygodnia, jeśli wszystko będzie okej będę zmniejszać dawkę.

Jest w ulotce napisane, zeby w ciazy aplikowac palcem.. a ja mimo, ze to przeczytalam uznalam ze lepiej i dokladniej bedzie aplikatorem[emoji23][emoji28][emoji1787] ale na wizycie zapytalam lekarki i od tego czasu juz tylko palec.

A nie Was szlag z tymi laysami! Zagryzłam gruszka...ale pizza??dlaczego to robicie...tez chce Chyba czas ruszyć 4 litery do sklepu

dobrze napisane.. dlaczego to robicie...

Ja dzis mam totalnie wisielczy nastroj. Mdlosci dzis wyjatkowo okropne, nic mi nie wchodzi a jesyem taka glodna.. :( jeszcze ta dieta cukrzycowa.. a ja caly dzien becze o wszystko. Mialam nadzieję ze bedzie przechodzić a mam wrazenie ze jest tylko gorzej z samopoczucirm
 
Tak, Newbie należy do Kappahl. Od jakiegoś czasu otwierają butiki gdzie są tylko rzeczy Newbie.
Faktycznie mają piekne rzeczy. Jak będę miała córkę to zbankrutuje [emoji85]

Syna ubieralam w wygodne rzeczy, przebieralam go jak była tego potrzeba [emoji14] nie rozumialam koleżanek które po kilka razy dziennie przebieraly swoje dzieci w różne ładne ubranka. U mnie mialo być wygodnie. I mi ubrać jego i jemu mialo byc wygodnie. Dostalam pełno dzinsow, koszul i koszulek których nigdy nie założyłam... moj syn nosil body 2 lata, koszulki zaczelam dopiero zakładać mu po drugich urodzinach jak się pożegnaliśmy z pielucha. "Ładnie" ubieralam go tylko jak szlismy na jakieś chrzciny/urodziny. Na codzień byl zestaw body+dresowe spodnie [emoji14]
 
Jest w ulotce napisane, zeby w ciazy aplikowac palcem.. a ja mimo, ze to przeczytalam uznalam ze lepiej i dokladniej bedzie aplikatorem[emoji23][emoji28][emoji1787] ale na wizycie zapytalam lekarki i od tego czasu juz tylko palec.



dobrze napisane.. dlaczego to robicie...

Ja dzis mam totalnie wisielczy nastroj. Mdlosci dzis wyjatkowo okropne, nic mi nie wchodzi a jesyem taka glodna.. :( jeszcze ta dieta cukrzycowa.. a ja caly dzien becze o wszystko. Mialam nadzieję ze bedzie przechodzić a mam wrazenie ze jest tylko gorzej z samopoczucirm
Kochana to normalne [emoji170] ja ostatnio powiedziałam do swojego głupi żart i zaczęłam się śmiać w głos a jednocześnie z niewiadomych powodów zrobiło mi się mega smutno i się popłakałam xD
 
reklama
Do góry