reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Też jestem zdziwiona, bo ja podobnie jak @sawcia92 suszę nawet w suszarce i wyglądają jak nowe. Mam pochowane dla malucha wszystko od rozm 44 i jak będzie dziewczynka to w sumie jest już ubrana a jak chłopiec to jakieś 60 % ubranek będzie ok, bo moja mała też nosi sporo neutralnych lub z działu dla chłopców.
Ja mam wizytę w srode i juz czekam jak na szpilkach. Wstyd się przyznać, ale pierwsze słyszę od tej firmie haha
 
reklama
Mój syn z matmy super, ale z j. polskiego. Dokładnie to co piszesz.... Nie umie zdania sklecić... Przykład na bieżąco bo właśnie dzisiaj stał się cud i ma coś zadane- napisać max 3 zdania na temat Detektywa Pozytywki... Siedzi już nad tym 30 minut.. Stwierdził że skoro max 3 to on napisze 2 bo będzie wtedy do pary... BOŻE widzisz i nie grzmisz no załamka normalnie... Bo nawet z tymi dwoma jest problem... :angry:

przepraszam ale padłam :D dzieci to mają świetne wymówki.
Ja ostatnio zaznaczalam błędy w ćwiczeniach A ten kostkę Rubika układa. Pytam czy go obchodzą jego błędy A on na to "nie, nie obchodzą". Weź tu gadaj z takim...
 
No mi wlasnie się nie podoba ten brak pisania. On nie umie kilku zdań spójnych sklecić . Robi tyle błędów, że szok. Każda lektura to droga przez mękę ( A przecież w młodszych klasach same przyjemne książki są).
Podejrzewam, że ma dysleksje ale Pani nie wysyła go na diagnozę...

Powinien go zobaczyć ktoś z poradni psychologiczno pedagogicznej. Na dysleksje wysyłają później z tego co mi się wydaje, ale dzieci mają też inne problemy nie tylko dysleksja. Może mieć choćby problemy z koncentracją i skupieniem. Szkoda, żeby do tej 4 klasy się tak męczył. Spróbuj porozmawiać z wychowawcą.
 
Boże kobitki jaki ja mam dzisiaj masakryczny nastrój! Nie wiem czy to przez tą pogodę czy hormony :-D ale strasznie słaba jestem, przelezalam całe popołudnie i chyba niedługo kąpiel i spanie :-D mam pytanie do was tylko nie wiem za bardzo jak to co czuje określić. Czuje ciąlge taką...pustke w brzuchu :-D niby taki głód ale głodna nie jestem, taka pustka. Możecie się ze mnie śmiać ale serio musiałam wam o tym napisać, a nóż któraś będzie czuła to samo :-D
 
przepraszam ale padłam :D dzieci to mają świetne wymówki.
Ja ostatnio zaznaczalam błędy w ćwiczeniach A ten kostkę Rubika układa. Pytam czy go obchodzą jego błędy A on na to "nie, nie obchodzą". Weź tu gadaj z takim...
Mnie też śmiech straszny dopadł... Wiesz ja się staram do tego na luzie podchodzić i nie spinać się za bardzo, bo ale na głowę też sobie nie można dać wejść.... Ja mam dwóch takich artystów w domu, a jeden lepszy od drugiego :cool2:
 
reklama
Powinien go zobaczyć ktoś z poradni psychologiczno pedagogicznej. Na dysleksje wysyłają później z tego co mi się wydaje, ale dzieci mają też inne problemy nie tylko dysleksja. Może mieć choćby problemy z koncentracją i skupieniem. Szkoda, żeby do tej 4 klasy się tak męczył. Spróbuj porozmawiać z wychowawcą.

On ma napisany wyraz i pod spodem przepisuje z błędem. Podpiera się przy pisaniu i czytaniu. Zjada literki. Jak czyta to popełnia sporo błędów i przekręca wyrazy.
Np ostatnio było napisane statek w porcie A on.."statek w prącie" :D
 
Do góry