reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Opowiem Wam jak od rana jadę na mocnym wkurwie, bo inaczej nie da się tego nazwać.
Pojechałam z samego rana na badanie krwi. Wchodzę do poczekalni, patrze a tam z 20 osób czeka na oko, więc myślę chrzanie czekanie w kolejce, jestem uprzywilejowana, a do tego na czczo ledwo żyję w ciąży, więc biorę numerek z pierszeństwem. U mnie w laboratorium jest biletomat. Zapłaciłam za badanie i czekam, czekam, czekam. A tu patrzę wywoływane do pobrania są osoby bez pierszeństwa, które przyszły po mnie. Pytam babki, która to obsługuję, kiedy będzie kolej osób z pierszeństwem, bo to już przesada, a ona na to, że to system wybiera i nic nie może z tym zrobić. [emoji35][emoji35][emoji35] W głowie kotłują się niecenzuralne myśli. W końcu jak weszło z 15-20 osób, które przyszły po mnie, przyszła kolej na mnie. Gdybym wzięła zwykły bilecik to nie straciłabym pół godziny, omineły by mnie korki, a mąż nie spóźnił się do pracy, bo został z małą w domu.
Po pobraniu lota do domu. Ubierałam się w biegu i tak dziwnie zaplątałam się w torbę i kurtkę, że nie mogłam się rozplątać i tak wracałam do domu.
Na drodzę korek, ludzie się bezczelnie pchają. A ja w aucie ryk z tych nerwów.
A teraz jeszcze po raz 4 piszę ten post, bo mnie 3 razy aplikacja wywaliła. [emoji35] Super dzień się zaczął nie ma co.

To się nazywa poniedziałek :(
Współczuje
 
Ostatnio koleżanka podesłała mi taką listę : jest tego ogrom :)
Zobacz załącznik 1041180
Ja tez korzystalam z tej wyprawki i moim zdaniem jest na niej zbyt duzo.
Np śpiochów w ogole nie korzystalam, tak samo zresztą jak bluzek/kaftanikow


Ja sobie stworzylam listę na podstawie mojej listy z piewszej ciąży. Jak znajdę ten zeszyt to wam wrzucę bo nie mam pojecia gdzie go wlozylam ...
 
Jak to jest w tych zartach o ilości dzieci?
Przy trzecim dziecku też się rozpiskę na wyprawke robi, czy kupuje co leci, co wpadnie?? Hahhaha [emoji1787][emoji1787]
Patrzę na Wasze spisy.. I. Mam pusto w głowie.. [emoji2368][emoji2368]
 
@Luna a czy ja jestem na liście? W sumie to za wiele ostatnio nie pisałam ale jestem z Wami od początku, trochę mi przykro byłoby.. Ale szanuje wasze wybory [emoji4]


Dziewczyny a ja mam pytanie odnośnie macierzyńskiego. W lutym kończy mi się umowa, więc zostaje przedłużona do dnia porodu. A później co? Później jak urodze w maju, składam wniosek o macierzyński? Ile trwa wypłata urlopu macierzyńskiego? Jestem w tym ciemna jak nie wiem. Nie wiem nic. Przy poprzednim dziecku nie pracowałam więc nie przysługiwał mi zasiłek a teraz się gubię. Może któraś z Was doświadczona wie co i z czym się je, i mi objasni plisss?[emoji85]

Będzie zasiłek inaczej się nazywał ale tak samo jak macierzyński.
 
Ostatnia edycja:
@KINDERBUENOO88 kocham newbie , kupuje tam spodnie i bluzki dla synka ( już teraz ostatni rozmiar chociaż on szczupły to mu starczy na rok-dwa). A dla dziewczynek to w ogóle są cuda.

A znasz lindex? też mają fajne wzory

@AtomicTOY Newbie warto szukać w lumpach. Są stare kolekcje i za kilka zł można kupić rzeczy prawie jak nówki.

Nie znam, będę oglądać :)
 
Ja dalej w szpitalu od jednego lekarza do drugiego bo u nas wygląda to inaczej ale zaraz mnie wpisza na kolejna wizyte i jeszcze badanie krwi i moczu i do pracy.

Jak mowilam dzidzi nie mierza poza crl wiec mamy 5.61cm szczescia [emoji16] Na cale szczęście jest tylko jedno, to bylo moje podstawowe pytanie. Według USG wszystko wyglada dobrze, dzidzius nie chcial współpracować bo spał, jedynie sie przeciagal [emoji23][emoji23][emoji23] Najlepsze ze spał prawie caly czas z rączkami za głową [emoji16] Próbowaliśmy go poruszać głowica od USG (mialam normalne przez brzuch) ale tylko bardziej sie przeciagal [emoji23][emoji23][emoji23]
Moj jedyny blad ze az 3 razy poszlam siusiu wiec pecherz pusty i gorzej bylo widac ale widzialm, 2 raczki, 2 nozki i nawet oczka bylo widac wiec jestem szczęśliwa [emoji6]
IMG_20191104_101434.jpeg
IMG_20191104_115001.jpeg
 
reklama
Jasne, jak coś to dawaj znać. [emoji4]Nowe kolekcje dla mnie to niestety porażka. Szybko robi się meszek, nawet w dotyku rzeczy są jakieś inne. Raz wysłali mi leginsy, gdzie kolor jeden nogawki ewidentnie różnił się odcieniem od drugiej. Jak dla mnie cena nieadekwatna do jakości. [emoji2955]
Tylko te grubsze rzeczy, jak dresy są w porządku.
Ja zamawiam przez internet, więc nie wiem jak to jest w porównaniu ze stacjonarnymi sklepami.
O kurczę to faktycznie słabo ;/ ja robię różnie czasem w sklepie czasem przez internet i narazie zawsze było ok
 
Do góry