reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
No właśnie od czego?? Jutro mam zwykła wizytę wiec zobacze jak zrobi lekarz prowadzący ale chyba nie przez brzuszek jeszcze:/
Ja w 11+6 miałam w szpitalu przez brzuch, a zaręczam was ze nie należę do szczupłych i było wszystko super widać. Nad wzgórkiem łonowym mam wystający mały brzuszek i już kilka dni wcześniej mówiłam do mamy ze „ono” tam jest i w szpitalu się potwierdziło. Teraz całymi dniami tam głaskam :)
 
Nie wiem na jakim to jest etapie ale mam wrażenie że pojawia się mały problem jak przyjmować dziewczyny do wątku zamkniętego. Czy ma być jakaś wstępna ,,selekcja,, czy przyjmować wszystkich jak leci
Ja bym zrobila wstepna selekcję. Jezeli ktoras ma czas może powchodzic na profile dziewczyn ktore sie zapisaly i zobaczyć czy sie udzielaja.
Nadal mozemy pisac na otwartym i jeszcze pewnie trochę dziewczyn z czasem przyjmiemy. Ja jednak nie przyjmowalabym wszystkich ktore napisza "czesc jestem paulina, poproszę o dostep do zamkniętego"
 
Jeszcze nie mamy nadanej opcji moderatorek. Jak tylko dostaniemy to wysyłamy. Do wątku zamkniętego nie będą przyjęte dziewczyny, które nie udzieliły się na forum tutaj (jest kilka takich nick’ów) albo pisały wieeeeeki temu (3/4 wypowiedzi). Od wczoraj z @luna91 weryfikujemy listę. Po stworzeniu wątku jeżeli będzie taka konieczność również będzie weryfikowana.
Odnośnie mnie jako moderatora - ja wzięłam to chwilowo, żeby móc stworzyć wątek i żeby poszło to w końcu do przodu. Jeżeli ktoś będzie później chciał mnie zmienić - z chęcią odstąpię :D
Myślę że mozesz zostac. Moderatorki nie maja aż tyle obowiązków więc mysle ze sobie poradzisz ;)
 
Pytanie z innej beczki,
Czy któraś z Was prowadzi własną działalność gospodarczą - jednoosobową? Mam mega dylemat co zrobić przez miesiąc poprzedzający i następny po porodzie, czyli kwiecień, maj i czerwiec (później pewnie będę pracować choć nie tak intensywnie jak teraz). Czy działalność należy zawiesić? Dodam, że jest to typ działalności ściśle związany z kontrolą sanepidu - prowadzę pracownię cukiernictwa artystycznego. Dobrze byłoby zawiesić aby nie płacić zusu ale co wtedy z macierzyńskim?
Heeeeelp
 
Ja bym zrobila wstepna selekcję. Jezeli ktoras ma czas może powchodzic na profile dziewczyn ktore sie zapisaly i zobaczyć czy sie udzielaja.
Nadal mozemy pisac na otwartym i jeszcze pewnie trochę dziewczyn z czasem przyjmiemy. Ja jednak nie przyjmowalabym wszystkich ktore napisza "czesc jestem paulina, poproszę o dostep do zamkniętego"
To może warto już skorzystać z listy którą dziewczyny przygotowały? Dla mnie to trochę czasochłonne i bez sensu żeby sprawdzić kto ile pisał… Sądzę że mniej więcej kojarzymy nawet
 
reklama
Do góry