reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja dopiero neta odpaliłam a tu już tyle stron, miałam lekturę do kawy. Rano spacerek do szkoły, cieplutko dzisiaj jest.
 
reklama
ja jutro mam prenatalne o 14 akurat w takim miejscu że nie ma tam gdzie zaparkować więc już na dzień dobry się zdenerwuje i jeszcze przez te rury z rejestracji musze jechać sama
 
Dziewczyny co wy po nocach robicie:) ja zasypiam jak bóbr ok 21 wstaje Rano a tu 15 stron:) od wczoraj jestem nerwowa bo jutro wizyta i się martwię jak zwykle czy wszystko ok chociaż mąż mnie uspokaja to ja jak na szpilkach. Udało mi się wychwycić ze na pappa nie trzeba być na czczo. Dobrze bo badanie mam 14 o 17.30 i mogłabym nie wytrzymać:) jakieś jeszcze zalecenia przed prenatalnymi? Żeby wszystko poszło sprawnie? Podobno dobrze mieć przyrośnie słodki batonik jak dziecko się nie chce obrócić to cukier go rozrusza:)
batonika to chyba przy kolejnych prenatalnych :) przy pierwszym lepiej żeby nie szalało cięzko jest wtedy pomierzyć :)
 
Dziewczyny, któraś z Was wizytuje w środę??
A znacie sklep newbie? Ja mojemu tam głównie kupuje ubranka albo w next. Ale dla chłopca to rozsądnie bo jakość rzadko mnie coś tam aż tak mocno zachwyci na wow ale dla dziewczynki! Matko jakbym tylko miała dziewczynkę [emoji7][emoji7][emoji7]
Znamy [emoji1] jestem nawet w grupie na fb newbie matki bankrutki, czy jakoś tak. Ale szczerze mówiąc od jakiś 2 sezonów jakość dziewczęcych ciuchów napewno nie jest adekwatna do ceny. Wzornictwo super, ale co z tego skoro po kilku praniach body wyglądają jak szmaty.
Teraz poluje tylko na niezniszczone egzemplarze ze starych kolekcji na grupie i olx.
O dziwo chłopięce rzeczy są o wiele lepszej jakość od tych dziewczęcych. [emoji848]
Dziewczyny nawet nie staram się Was nadrabiać po weekendzie :)

Ja dzisiaj na 11 mam wizytę [emoji7] trzymajcie kciuki żebyśmy W KOŃCU usłyszeli serduszko [emoji85]
Trzymamy mocno kciuki, daj znać po wizycie. [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Jeszcze nie mamy nadanej opcji moderatorek. Jak tylko dostaniemy to wysyłamy. Do wątku zamkniętego nie będą przyjęte dziewczyny, które nie udzieliły się na forum tutaj (jest kilka takich nick’ów) albo pisały wieeeeeki temu (3/4 wypowiedzi). Od wczoraj z @luna91 weryfikujemy listę. Po stworzeniu wątku jeżeli będzie taka konieczność również będzie weryfikowana.
Odnośnie mnie jako moderatora - ja wzięłam to chwilowo, żeby móc stworzyć wątek i żeby poszło to w końcu do przodu. Jeżeli ktoś będzie później chciał mnie zmienić - z chęcią odstąpię :D
Jak będę już na zwolnieniu mogę pomyśleć ;) nie znam się na forum ale mogę się nauczyć. Ale dopóki pracuje to nie wchodzi w ogóle w grę
 
reklama
Kochana czytam i widzę, że dziewczyny mają ochotę na różne rzeczy , a ja ? 12 tydzień, A od 8 dzień w dzień od rana do nocy mdłości i wymioty. Jedyne co jem to chleb... I wędlina. Nie mogę patrzeć na kurczaka itp itd. Żyje nadzieja, że niedługo minie ....
U mnie dopiero w 15 tygodniu się uspokoiły mdłości i wymioty, choć nie do końca, bo jeszcze się zdarzają, ale już coraz rzadziej. Moja babcia wymiotowała całą ciążę, nawet przy porodzie, więc już miałam czarne myśli, że mnie też to czeka, bo siostrze wszystko minęło w 10 tygodniu, a u mnie 12 i dalej rzygam [emoji85]Także trzymam kciuki żeby jak najszybciej minęło, bo wiem jakie to uciążliwe!
Dziewczyny skrobiecie jak szalone az nie jestem wstanie nadrobić. Od wtorku nie wchodziłam bo nie mialam kiedy a tam 1500 postów [emoji2356]
Zostało mi jeszcze jakieś 1000 do nadrobienia.
Zaraz sie ogarniam, szykuje syna do szkoly a na 9:30 wizyta i pierwsze USG. Prenatalnym bym tego nie nazwala bo oni tylko sprawdzaja czy dzidzia jest, zyje i czy ma 2 nogi i 2 rece i czy jest jedna [emoji16] Już się nie mogę doczekać tego pierwszego spotkania [emoji6] a po wizycie od razu do pracy i tak do 19 wiec moze Was nadrobie za jakieś miliony lat jak bedziecie pisać w takim tempie [emoji16]
Daj koniecznie znać po wizycie, trzymam kciuki! [emoji110]
Dziewczyny nawet nie staram się Was nadrabiać po weekendzie :)

Ja dzisiaj na 11 mam wizytę [emoji7] trzymajcie kciuki żebyśmy W KOŃCU usłyszeli serduszko [emoji85]
Trzymam! [emoji110]
 
Do góry