reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Czesc dziewczyny! Za wizytujace 3mam kciuki mocno na pewno bedzie wszystko dobrze [emoji8]dajcie znac po wizytach. U mnie dzien zapowiada sie w domu jest szaro, ponuro i ma zaraz padac [emoji12]czyli dzien kiedy bede pracowac na laptopie jak tylko corka mi pozwoli. Mężol pojechal w delegacje i taaaki spokoj w domu, aż sie spac spowrotem zachcialo [emoji23]
 
a ja dzis sie nie popisalam - wyszlam do pracy bez sniadania i oczywiscie zrobilo mi sie slabo w tramwaju i wysiadlam zeby przeczekac przystanek.

troche niezrecznie wyszlo bo jechalam z sasiadka, ktora jest raczej dalsza znajoma i nie jest wtajemniczona w moj odmienny stan wiec pewnie teraz mysli ze jej nie lubie skoro tak nagle wysiadlam ;>
 
Jeszcze nie mamy nadanej opcji moderatorek. Jak tylko dostaniemy to wysyłamy. Do wątku zamkniętego nie będą przyjęte dziewczyny, które nie udzieliły się na forum tutaj (jest kilka takich nick’ów) albo pisały wieeeeeki temu (3/4 wypowiedzi). Od wczoraj z @luna91 weryfikujemy listę. Po stworzeniu wątku jeżeli będzie taka konieczność również będzie weryfikowana.
Odnośnie mnie jako moderatora - ja wzięłam to chwilowo, żeby móc stworzyć wątek i żeby poszło to w końcu do przodu. Jeżeli ktoś będzie później chciał mnie zmienić - z chęcią odstąpię :D
 
reklama
Do góry