reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Kochana czytam i widzę, że dziewczyny mają ochotę na różne rzeczy , a ja ? 12 tydzień, A od 8 dzień w dzień od rana do nocy mdłości i wymioty. Jedyne co jem to chleb... I wędlina. Nie mogę patrzeć na kurczaka itp itd. Żyje nadzieja, że niedługo minie ....
Ojj ja zaczelam 12tydzien a nadal suchy
chleb na topie, ewentualnie z masłem, wmuszam w siebie jedzenie, nie jem tony slodyczy jak zwykle, w ogole nie mam na nie ochoty ;)
W pierwszej ciąży na tym etapie mialam 2kilo na plusie, w tej nadal na minusie
 
reklama
Hej dziewczyny :) z samego rana przed pracą kupiłam jeszcze dwie małe paczki laysow jedne paprykowe, jedne zielona cebulka. Zatłukę was, taką ochotę mi narobiłyście :D
A o 10 mam wizytę u gina. Jest USG ale chyba nie prenatalne tylko takie na pierwszy trymestr. Jakoś w ogóle się nie stresuje. Nawet nie bardzo mi się chce iść bo muszę wszystko szybko szybko.
 
Ojj ja dokładnie tak samo :D w pierwszej ciąży non stop sprawdzalam, czytalam w aplikacjach co się dzieję z dzieciatkiem, teraz nawet nie mam żadnej aplikacji, dobrze że moja aplikacja kalendarzyka miesiaczkowego ma opcje ciąża bo bym pewnie nie wiedziala który tydzień [emoji14]
Ja w pierwszej ciąży, oklejałam się wszystkim książki, poradniki, gazety, aplikacje były marne bo to 13lat temu , wiadomo jakie telefony były, no i forum sztuk 2 [emoji14]
W 2, jechałam tylko na czasopismach typu będę mamą, zero aplikacji, nawet nie udzielałam się na forum.
Teraz sciagnelam aplikacje by pokazać synowi jak w danym tygodniu wygląda dzidzia.. (pierwsza reakcja mojego 5 latka, o boże jaki potwór, do kogo podobny?? Chyba trochę do taty hahhahaha)
No i dopisałam się tu, i to było na plus :)

Wyszłam po pieczywo, zalamalam się po drodze, że mi na wzrok jeszcze bardziej padło :(
Dopiero wracając ze sklepu uświadomilam sobie, że nie włożyłam szkieł hahahha
 
Dziewczyny co wy po nocach robicie:) ja zasypiam jak bóbr ok 21 wstaje Rano a tu 15 stron:) od wczoraj jestem nerwowa bo jutro wizyta i się martwię jak zwykle czy wszystko ok chociaż mąż mnie uspokaja to ja jak na szpilkach. Udało mi się wychwycić ze na pappa nie trzeba być na czczo. Dobrze bo badanie mam 14 o 17.30 i mogłabym nie wytrzymać:) jakieś jeszcze zalecenia przed prenatalnymi? Żeby wszystko poszło sprawnie? Podobno dobrze mieć przyrośnie słodki batonik jak dziecko się nie chce obrócić to cukier go rozrusza:)
 
Przy USG przezpochwowym pęcherz powinien być opróżniony - inaczej zasłania jajniki i część macicy. Przy USG przezbrzusznym pełny pęcherz pomaga, bo płyn poprawia przechodzenie fal ultradźwiękowych i jest lepsza rozdzielczość i penetracja ;)
Co do USG prenatalnego. Miałyście dopochwowo czy przez brzuszek. Od czego to zależy,? Nie wiem jakiego dziś się spodziewać ☺️
 
reklama
Do góry