reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Jejku strasznie dużo tych wiadomości....
Wczorajszy dzień miałam okropny, spałam już od 15, niesamowite mdłości masakra....
Dziś trochę lepiej, ale trzeba było przyjść do pracy niestety. [emoji4]
Może czegoś nie doczytałam, ale czy wątek zamknięty już działa, czy nadal nie?
Kochana czytam i widzę, że dziewczyny mają ochotę na różne rzeczy , a ja ? 12 tydzień, A od 8 dzień w dzień od rana do nocy mdłości i wymioty. Jedyne co jem to chleb... I wędlina. Nie mogę patrzeć na kurczaka itp itd. Żyje nadzieja, że niedługo minie ....
 
reklama
O tak. Ja też na słone, na kwaśne, na rosół, na kotlety, na słodkie patrzeć dalej nie mogę. Jutro idę na badania prenatalne i przeczytałam gdzieś, że dobrze przed badaniem zjeść coś słodkiego, żeby dzidzia się trochę bardziej ruszała. Pomyślałam, że postaram się w siebie coś wcisnąć, ale nie wiem czy to nie głupota? :D dziewczyny wiecie coś na ten temat? :D
Ja też prenatalne dziś na 16. Nie zaglądała m tutaj przez kilka dni. Przed 1.11 nie miałam czasu, potem ten weekend, zajrzałam wczoraj wieczorem a tam ponad 100 stron przybyło! Przeczytałam ostatnie 30. Co do objawów ciąży czuje się lepiej, ale tydzień jestem przeziębiona i chodzę z katarem. Raz jest większy raz mniejszy ale męczy mnie bardzo. Do tego gardło zaczyna siadać, glowa czasem boli. Piję herbatkę z miodem, sok malinowy same domowe sposoby. Grzeje się w łóżku pod kołdrą, kocem. Co jest lepiej to kolejnego dnia zaraz nos zatkany. Dziś wieje dosyć mocno, i nie wychodziłabym nigdy, ale USG. No nic ciepło się ubiorę, ostatnio 1.11 w zimowym płaszczu, czapka na głowę była.
 
no nie! teraz mam ochotę na chipsy.. moje ulubione jasno zielone lays :D pikantna papryka czy jakoś tak
Też uwielbiam te laysy, ale w Niemczech ich nie spotkałam i przyjeżdżają ze mną z Polski. Niestety już ich nie ma. Zresztą teraz nie mam na nic ochoty, bo rano pierwszą rzeczą były wymioty.
Hej wszystkim! Ja nadal w szpitalu i zastanawiam się jak to długo jeszcze potrwa :(
Dostałam uczulenia (nie wiadomo na co, nie wiadomo skąd). Codziennie dostaję leki, po nich wszystko się łagodzi, a po nocy jestem od nowa obsypana.
Dzisiaj to samo, obudziłam się o 4 rano, poszłam do łazienki i już widzę, że bez zmian.
Jutro mam prenatalne! Będę tam dzwonić, żeby przełożyć o kilka dni, ale pewnie terminy napięte, a jak tu ze szpitala wyjść?
Jestem podłamana, bo w dzień się polepsza i za każdym razem mam nadzieję, ze jutro już będzie OK, to nie jest...
Bardzo współczuję powodu do stresu. Trzymam kciuki żeby wszystko się wyjaśniło i żebyś pozbyła się tej wysypki do prenatalnego.
A znacie sklep newbie? Ja mojemu tam głównie kupuje ubranka albo w next. Ale dla chłopca to rozsądnie bo jakość rzadko mnie coś tam aż tak mocno zachwyci na wow ale dla dziewczynki! Matko jakbym tylko miała dziewczynkę [emoji7][emoji7][emoji7]
Przyjaciółka mi pokazała newbie i mam zakaz wchodzenia tam, bo majątek przepuszcze. Kwiatki w sukienkach córki uwielbiam
 
Czesc dziewczynki.
Moj poczatek tygodnia jest tragiczny, ledwo podnioslam glowe z poduszki, oczy podkrazone, straszne mdlosci i zawroty glowy... Nie wiem jak wytrzymam w pracy do 16 :( Dzis chyba bede troche udawac ze pracuje [emoji849]
 
A znacie sklep newbie? Ja mojemu tam głównie kupuje ubranka albo w next. Ale dla chłopca to rozsądnie bo jakość rzadko mnie coś tam aż tak mocno zachwyci na wow ale dla dziewczynki! Matko jakbym tylko miała dziewczynkę [emoji7][emoji7][emoji7]
Pewnie! Ja małą ubieram właśnie w H&m, next, kappahl, newbie, zara czy ilovemilk. :) Kupuje przeważnie na promocjach więc wychodzi mnie to w miarę ok cenowo. Prawda jest taka, że sobie nie kupię a jej kupię :D

Źle się dzisiaj czuje - na powrót mnie mdli i brzuch mnie ciągnie. Mała szturmuje mieszkanie, a ja leżę pod kocem i myśle co zjeść by nie zwymiotować :(
 
Nie macie co robić tylko ciągle gadacie [emoji14]
Jeszcze nie wstałam a już mi się nie chce, w Trójmieście szaro, pada.. Jak tu funkcjonować?
Musze się ogarnąć i lecę z młodym do logopedy i do roboty.. Cóż zrobić hihi

Powodzenia na wizytach!
@natalia0 masz rację idź z pełnym, Zawsze jest opcja wizyty w wc :)

Zaczynam dziś 13tc aaa! Jeszcze 27tc :D

Miłego! :)
 
no nie! teraz mam ochotę na chipsy.. moje ulubione jasno zielone lays :D pikantna papryka czy jakoś tak
A i jeszcze zazdroszczę Wam tych chipsów!!
Uwielbiam zielona cebulkę, ale niestety w ciąży czipsy mi nie służą.
Jak zjem to tragicznie się czuje!! Myślałam, że może w tej ciąży jest inaczej, sprawdziłam i mam jeden dzień wycięty z życiorysu hahha
Myślałam, że już po mnie, do tego stopnia że jedyną ulgę czułam jak leżałam na dywanie [emoji14]
 
Czytałam też o zaręczynach i ślubach. Mój tz oświadczył mi się po 2,5 roku bycia razem. Z tym że to mi zależało chyba bardziej na tym. Ale się zdecydował i odważył na taki krok. Były rozmowyo tym i gdyby sam nie chciał w żaden sposób bym go nie zmusiła bo niby jak. Od zaręczyn minęło dwa lata, na początku czerwcu tego roku mieliśmy wesele i ślub kościelny. Było pięknie, pogoda nam dopisała. Było ponad 30 stopni, upał nawet. Sami nie wiedzieliśmy czy chcemy to wesele bo koszty, ale zdecydowaliśmy że raz w życiu i zrobimy.Podjęliśmy wyzwanie i daliśmy radę sami, bez pomocy rodziców finansowo i organizacyjnie. Mieliśmy 130 os, drugiego dnia obiad. Impreza w lokalu, wydaliśmy około 50 tys, na co sami zapracowaliśmy. Rodzice nie byli w stanie finansowo nam dołożyć bo sami nie mieli. Kosztowało ale nie zajmujemy. Jesteśmy młodzi po 26 i 29 lat. Dziecko przyjdzie na świat 2-3 tyg przed naszą pierwszą rocznica i 30 męża w czerwcu. Gdybyśmy okładali wesele na później, pewnie nigdy by go nie było kiedyś bo życie poszłoby dalej, pojawiło się dziecko. Był pomysł aby brać sam cywilny bo rodzice kręcili nosem że mieszkamy bez ślubu, ale nie chcieliśmy wydawca kasy na cywilny i obiad a za rok potem na wesele i kościelny.
 
reklama
Nie macie co robić tylko ciągle gadacie [emoji14]
Jeszcze nie wstałam a już mi się nie chce, w Trójmieście szaro, pada.. Jak tu funkcjonować?
Musze się ogarnąć i lecę z młodym do logopedy i do roboty.. Cóż zrobić hihi

Powodzenia na wizytach!
@natalia0 masz rację idź z pełnym, Zawsze jest opcja wizyty w wc :)

Zaczynam dziś 13tc aaa! Jeszcze 27tc :D

Miłego! :)
To ja zaraz 14 tc. U mnie dziś z USG 12 + 6 a z OM 12 + 4. Zobaczymy co dziś pokażę USG. Jeszcze tylko 8 godz.
 
Do góry