reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Norma wynosi do 100 i tylko dla ciężarnych jest sztucznie zaniżona. Czemu piszę że sztucznie? Wypytywałam kilku znajomych lekarzy i mówią że nie ma logicznych argumentów. Za to faktem jest że poród ciężarnej z cukrzycą jest lepiej płatny dla szpitala. Przypadek?:) Nie dajmy sobie wmowić chorób jeśli nasze wyniki są w normie

Testament w polsce to fikcja, jest tylko wyrażeniem woli zmarłego, prawo jest wyżej. Dziadek miał w testamencie tylko babcię(żonę) a i tak tata i jego 2 siostry musiały jechać do sądu przez całą polskę zrzec się swojej części mimo że słowa o nich nie było. Jeśli tak to działa w formalnych rodzinach to ja się boję pomyśleć jak w nieformalnych...
Ja do tego podchodzę z dystansem, tym bardziej, ze 2 innych lekarzy nie stwierdziło nic złego. Ale z drugiej strony może byc coś nie halo, bo jak w lutym robiłam krzywa glukozowo-insulinowa to tez nikt nie stwierdził, ze jest złe, a mi po 2 h glukoza spadła tylko 122 na 120, a insulina to już w ogole zamiast spasc to jeszcze wzrosła. Tyle ze wartości nie były przekroczone. I sama już nie wiem co o tym myslec. A wiadomo, ze chce dla dzidziusia jak najlepiej, wiec wole to skontrolować.
 
reklama
Nie wiem czy jest roznica pomiedzy takim zwyklym usg a usg prenatalnym ale jak lekarz badal mnie usg dopochwowym to powiedzial ze jajnikow nie sprawdzi bo mam pelny pecherz i nic nie widac

Prenatalne jest dokładniejsze.

Kochane czy przed pappa jadlyscie śniadanie? Z góry dziękuję. Ja dziś badania w Bydgoszczy na 9....
Możesz zjeść spokojnie.
 
Hej laski ! :)

Boże miałam sen ... że leciałam do Chorwacji kręcić film bo byłam gwiazdą filmową :D I w tej Chorwacji w porze lunchu było tyyyyyle jedzenia, że szok... właściwie to śniło mi się głównie późnej już tylko tamtejsze jedzenie. A na końcu, że szukałam szpitala bo plamić zaczęłam .. z przejedzenia? :) Ahh te hormony :D
Dla dziewczynek to w ogóle się można wyżyć! Sukienki, spódniczki, buciki, spinki , dodatki no cudo wszystko!
A mój syn wybiera sobie jakieś ubrania z postaciami z bajek( nie lubię takich ubrań) więc muszę chodzić bez niego i wybieram mniej rzucające się nadruki :D
To fakt! Ciuszki dla małych kobietek są przecudowne. W weekend kupiłam jej już cały zestaw ciuszków zimowych w Zarze i nie mogę się doczekać kiedy będziemy wychodzić na dwór w mrozy. :D
Hej wszystkim! Ja nadal w szpitalu i zastanawiam się jak to długo jeszcze potrwa :(
Dostałam uczulenia (nie wiadomo na co, nie wiadomo skąd). Codziennie dostaję leki, po nich wszystko się łagodzi, a po nocy jestem od nowa obsypana.
Dzisiaj to samo, obudziłam się o 4 rano, poszłam do łazienki i już widzę, że bez zmian.
Jutro mam prenatalne! Będę tam dzwonić, żeby przełożyć o kilka dni, ale pewnie terminy napięte, a jak tu ze szpitala wyjść?
Jestem podłamana, bo w dzień się polepsza i za każdym razem mam nadzieję, ze jutro już będzie OK, to nie jest...
O kurczę .. uczulenie ? Ale to jest tak jak pisałaś wynik tego, że jesteś w ciąży czy dalej diagnozują?

Za wizytujące dzisiaj kciuki oczywiście zaciśnięte!
 
Hej kochane ❤ wczoraj już ucieklam szybko spać, ale widziałam, ze dużo jeszcze pisalyscie o pęcherzu na badaniu prenatalnym. Ja sama się nie wypowiem bo naprawdę nie wiem, to moje pierwsze tego typu badanie, widzę, że opinie też są podzielone, więc po prostu pójdę z pełnym, a najwyżej go oproznie jak lekarz tak zleci.
Wizyta na 12! Ja już nie śpię bo łapie mnie oczywiście lekki stresik ale trzymam się cały czas pozytywnych myśli w głowie ❤ ciekawi mnie jedynie STRASZNIE czy lekarz już stwierdzi coś na temat płci :D wiem, że to nie będzie na sto procent, ale bardzo jestem ciekawa już teraz.
Któraś z Was pisała o ziemnkaczkach z piekarnika i teraz mam na nie taką ochotę, że chyba dzisiaj pójdą w ruch i u mnie!
Miłego poranka laski. U mnie szaro, zimno i leje deszcz :(
 
Norma wynosi do 100 i tylko dla ciężarnych jest sztucznie zaniżona. Czemu piszę że sztucznie? Wypytywałam kilku znajomych lekarzy i mówią że nie ma logicznych argumentów. Za to faktem jest że poród ciężarnej z cukrzycą jest lepiej płatny dla szpitala. Przypadek?:) Nie dajmy sobie wmowić chorób jeśli nasze wyniki są w normie

Testament w polsce to fikcja, jest tylko wyrażeniem woli zmarłego, prawo jest wyżej. Dziadek miał w testamencie tylko babcię(żonę) a i tak tata i jego 2 siostry musiały jechać do sądu przez całą polskę zrzec się swojej części mimo że słowa o nich nie było. Jeśli tak to działa w formalnych rodzinach to ja się boję pomyśleć jak w nieformalnych...

Bo w prawie spadkowym jest tez ochrona rodziny czyli tzw prawo do zachowku, zeby nie było, ze rodzic np przepisze wszystko na jedno dziecko z pominięciem innych czy żony. Zeby prawo zachowku nie działało trzeba pewnie konkretne osoby wydziedziczyć
 
Hej laski ! :)

Boże miałam sen ... że leciałam do Chorwacji kręcić film bo byłam gwiazdą filmową :D I w tej Chorwacji w porze lunchu było tyyyyyle jedzenia, że szok... właściwie to śniło mi się głównie późnej już tylko tamtejsze jedzenie. A na końcu, że szukałam szpitala bo plamić zaczęłam .. z przejedzenia? :) Ahh te hormony :D
To fakt! Ciuszki dla małych kobietek są przecudowne. W weekend kupiłam jej już cały zestaw ciuszków zimowych w Zarze i nie mogę się doczekać kiedy będziemy wychodzić na dwór w mrozy. :D
O kurczę .. uczulenie ? Ale to jest tak jak pisałaś wynik tego, że jesteś w ciąży czy dalej diagnozują?

Za wizytujące dzisiaj kciuki oczywiście zaciśnięte!

A znacie sklep newbie? Ja mojemu tam głównie kupuje ubranka albo w next. Ale dla chłopca to rozsądnie bo jakość rzadko mnie coś tam aż tak mocno zachwyci na wow ale dla dziewczynki! Matko jakbym tylko miała dziewczynkę [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Jejku strasznie dużo tych wiadomości....
Wczorajszy dzień miałam okropny, spałam już od 15, niesamowite mdłości masakra....
Dziś trochę lepiej, ale trzeba było przyjść do pracy niestety. [emoji4]
Może czegoś nie doczytałam, ale czy wątek zamknięty już działa, czy nadal nie?
 
Hej wszystkim! Ja nadal w szpitalu i zastanawiam się jak to długo jeszcze potrwa :(
Dostałam uczulenia (nie wiadomo na co, nie wiadomo skąd). Codziennie dostaję leki, po nich wszystko się łagodzi, a po nocy jestem od nowa obsypana.
Dzisiaj to samo, obudziłam się o 4 rano, poszłam do łazienki i już widzę, że bez zmian.
Jutro mam prenatalne! Będę tam dzwonić, żeby przełożyć o kilka dni, ale pewnie terminy napięte, a jak tu ze szpitala wyjść?
Jestem podłamana, bo w dzień się polepsza i za każdym razem mam nadzieję, ze jutro już będzie OK, to nie jest...
Nie martw się. Miałam podobnie przy 2 ciąży. Wolałabym chyba jednak mieć uczulenie niż bostonke, która przechodzę z całą rodziną....
 
reklama
Kurczę, pomyliłam wątki. Przepraszam Was [emoji4][emoji4][emoji4]
Wszystkiego dobrego
Jejku strasznie dużo tych wiadomości....
Wczorajszy dzień miałam okropny, spałam już od 15, niesamowite mdłości masakra....
Dziś trochę lepiej, ale trzeba było przyjść do pracy niestety. [emoji4]
Może czegoś nie doczytałam, ale czy wątek zamknięty już działa, czy nadal nie?
 
Do góry