reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

To za Ciebie tez kciukasy.
Labradorki też cudowne i mądre pieski. Kiedyś mi się marzył czekoladowy.

A patrzyłaś na sukienki na asos? tam mają taki dział specjalny dla kobiet w ciąży. :)
12365D01-53FB-4C18-8570-427FB82502E7.jpeg

Oto mój Karmel ;)

Co do sukienek to właśnie z Asos ma dziewczyna z miasta obok - znalazla kilka ciążowych w moim rozmiarze i w środę jadę przymierzyć.
 
reklama
Ten sam termin co ja [emoji4] ja mam na 8 rano
Mój póki co jest w normie ale jednak na granicy. Zamienilam pomarańcze na grapefruity mimo że ich nie lubię ale ponoć obniżają cukier. No i na dietę trzeba bardziej uważać, byle bez diabeteloga.

Dziewczyny ja też mam lepsze samopoczucie, a nie weszłam jeszcze w 12 tydzień, czuję się jak nie w ciąży.. Chyba zaczyna mnie stres łapać a prenatalne dopiero 14 tego
 
O matko [emoji85] hahaha. Będzie ciekawe historia dla dzieci i wnuków [emoji4]
Jejku ja pamietam swoje zaręczyny. Z 3 tygodnie wcześniej zrobiłam test i wyszedł pozytywny a potem polecieliśmy do Barcelony świętować moje 30ste urodziny. ( dla mnie trzydziestka była takim ważnym momentem w życiu/ tak się na nią przygotowywałam).
Byłam już wtedy na zwolnieniu a wyjazd miałam zaplanowany dużo szybciej a ze było wszystko ok to się zdecydowałam ( to był jakoś 7-8 tc).
Na lotnisku jeszcze spotkałam swoją szefowa ! Po prostu jak pech to pech- nie wiem czy mnie widziała ( ale po kontroli z Zusu domyślam się Ze tak) i jakoś ciąża i ta szefowa i byłam mega zakręcona.
Cały dzień po Barcelonie łazikiem, pod koniec dnia byłam zmęczona, licznik pokazywał ponad 20 km a ten ciagle mnie gdzieś ciągnął i się pytał czy mi wie tu podoba czy romantycznie. To mu mówię ze jest ok ale chce już do hotelu a ten daje zeby jeszcze tu i jeszcze tu.. nagle poczułam jakby coś mi poleciało jak okres, i tak w złości do niego powiedziałam ,, Ty specjalnie tak mnie ciągasz jak mówię, ze nie mam siły, co Ty chcesz bym poroniła ?!” I tak w milczeniu wróciliśmy do hotelu. Ja szybko do łazienki czy wszystko ok i jak zobaczyłam, ze tak to płakałam w tej łazience z 10 minut po cichu bo było mi naraz tak smutno. Wychodzę a ten klęczy z pierścionkiem ! On chciał mi się oświadczyć a ja zmęczona maruda nie skumałam, co on taki dziwny:p
 
Nie wiem czy jest roznica pomiedzy takim zwyklym usg a usg prenatalnym ale jak lekarz badal mnie usg dopochwowym to powiedzial ze jajnikow nie sprawdzi bo mam pelny pecherz i nic nie widac
Przy USG przezpochwowym pęcherz powinien być opróżniony - inaczej zasłania jajniki i część macicy. Przy USG przezbrzusznym pełny pęcherz pomaga, bo płyn poprawia przechodzenie fal ultradźwiękowych i jest lepsza rozdzielczość i penetracja ;)
 
Ja mam 15 miesięcznego Labradora :)

Ja dołączam, mam wizytę na 10:15

Ja tez paprykowe :D

Co do wózka to już wcześniej pisałam ze mamy wybrany Quinny Moodd. Od zawsze mi się podobał, opinie ma dobre wiec tylko pojechać zobaczyć, wybrać kolor i kupić.
O przewijaku póki co nie myslalam bo musimy cały pokój przemeblować, ale napewno jak nie na komodę to będzie ma łóżeczko.

Teraz mój czas wypełniają przygotowania do ślubu, zwłaszcza kupno sukienki - trudno znaleźć coś na powiększający się biust i brzuchol ;) ale już nie mogę się doczekać :D

U nas dziś zaczął się drugi trymestr - apka pokazuje 15 tydz, 14+0. Ciekawe czy na jutrzejszej wizycie mały człowieczek pokaże czy jest chłopcem czy dziewczynka. U nas albo Antosia albo Filip. Zobaczymy :)

Lecę wysiurac psiaka przed nocka, tak dużo piszecie ze rano miałam 20 stron do nadrobienia a wieczorem już prawie 50 :szok:

Ja mam quinny mood. Nowy wiec nie wiem czy będziemy kupować inny ale chętnie bym kupiła bo nie znoszę tego wózka! A był to mój wózek marzenie, tak mi się podobał, ze nawet nie patrzyłam na inne. A ogólnie gondola bardzo płytka, koszyk na dole prawie w ogóle go nie. Sam w sobie bardzo szeroki w sklepie to jak wąska alejka to nie dałam rady wjechać. Zajmuje mega dużo miejsca w aucie nie domu a do tego jest bardzo ciężki.
Spacerówkę miałam tylko miesiąc i potem kupiłam inna bo jakoś wydawało mi się ze dziecko mi się w niej męczy.
 
reklama
Od rana probowalam was nadrobic, a udalo mi sie dopiero teraz i to dopiero po 1,5 h czytania.
Jesli chodzi o objawy, to mi wlasnie od kilku dni slabna mdlosci. Ale za to pojawiaja sie wzdecia. W zeszlej ciazy mialam tak samo. Ale i tak najgorzej wspominam zage, ktora od polowy ciazy nie opuszczala mnie az do porodu.
 
Do góry