reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja mam cukier 91, jeszcze o diabetologu lekarską nie mówiła, zobaczymy co krzywa cukrowa powie.
No właśnie mój chłop 10 lat starszy odemnie, słodyczy je mnóstwo a cukier ma niski, taki pech niestety dla mnie.
Mi lekarz powiedział, ze do 92 jest Ok, powyżej wg niego trzeba już skontrolować. Najlepsze jest to, ze dwóch innych lekarzy widziało ten mój wynik i zaden nie zająknął się, ze może byc coś nie halo, pomimo, ze pytałam.
Ciekawe czy diabetolog wyślę mnie na krzywa.

Ja całe zycie miałam cukier Ok, ale od pewnego czasu zaczął mi wariować. Albo uwidoczniły się skłonności po rodzicach albo mam teorie, ze stymulację do in vitro rozwaliły mi system hormonalny. Kiedyś nawet o to pytałam i ponoć jest to możliwe.

Mam tylko nadzieje, ze nie rozwinie się to faktycznie w cukrzyce.
 
reklama
:D:D:D
EDB051C8-33BC-44F1-9418-3A055C1DCFF8.jpeg
 
Sam ginekolog kiedyś mi powiedział, że mam zjeść cukierka bo dzidzia się będzie bardziej ruszać - przed badaniami które nagrywaliśmy. W ogóle to ja gdzieś od 16tc mam moją małą nagraną na płycie :D

Nooo.... haha ale musieli mieć miny wszyscy:) wyobrażam sobie ten szok.
byli w mega szoku ! Ale szczęśliwi na maxa wszyscy - w końcu nieślubne dziecko, to i ślub by wypadało... a my jak już wiedzieliśmy, że będziemy brać ślub to jeszcze bardziej jak pytali jedni czy drudzy mówiliśmy, że my już nie chcemy itd :)

Ja już właśnie - dzięki Wam !!! - wcinam Lays tyle, że paprykowe :)

Nie kupuje nic do maluszka z brzuszka bo nie chce zapeszać - kupię pewnie dopiero coś w marcu. Mam o tyle ten komfort, że kupuje teraz dla córeczki więc mogę się wyżyć i mnie dla fasolki jeszcze za bardzo nie korci by kupować. :D
 
U mnie jest w jednej aplikacji 12t 1d w drugiej 11t 6d. I zaczęła się zgaga. I po drzemce budzę się z zdretwiałą nogą w okolicy biodra. Przysnę na lewej i np po tej drętwieje.
Też tak ktoś ma?

Ja tak mam. Jest to bardzo uciążliwe. Znalazłam tylko informację, że jest to związane z hormonem relaksyną, który jest wytwarzany przez jajniki oraz łożysko, a także nadmiarem progesteronu. Zalecają spać na plecach... Szkoda, że nie każdy potrafi .
 
reklama
Mi lekarz powiedział, ze do 92 jest Ok, powyżej wg niego trzeba już skontrolować. Najlepsze jest to, ze dwóch innych lekarzy widziało ten mój wynik i zaden nie zająknął się, ze może byc coś nie halo, pomimo, ze pytałam.
Ciekawe czy diabetolog wyślę mnie na krzywa.

Ja całe zycie miałam cukier Ok, ale od pewnego czasu zaczął mi wariować. Albo uwidoczniły się skłonności po rodzicach albo mam teorie, ze stymulację do in vitro rozwaliły mi system hormonalny. Kiedyś nawet o to pytałam i ponoć jest to możliwe.

Mam tylko nadzieje, ze nie rozwinie się to faktycznie w cukrzyce.
Mój póki co jest w normie ale jednak na granicy. Zamienilam pomarańcze na grapefruity mimo że ich nie lubię ale ponoć obniżają cukier. No i na dietę trzeba bardziej uważać, byle bez diabeteloga.

Dziewczyny ja też mam lepsze samopoczucie, a nie weszłam jeszcze w 12 tydzień, czuję się jak nie w ciąży.. Chyba zaczyna mnie stres łapać a prenatalne dopiero 14 tego
 
Do góry