reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Ja mam 26 lat, to moja pierwsza ciąża. Byc może kiedyś juz byłam w ciąży i poronionej bo czasem miałam opóźnienia z okresem ale to tydzień-dwa max. Choc testy były wtedy negatywne. Teraz jest właściwy czas. Jestem młodą zoną. W czerwcu wyszłam za maż, dziecko planowane i chciane. O ciazy wie oczywiście mąz, moja mama bo mieszkamy z nią. Jestem na zwolnieniu i nie da sie ukryc przed nią dlaczego. Z tego powodu wiedza tez wszyscy w pracy. Powiedziałam również moje 2 przyjaciółkom. Jedna to świadkowa, która wyszla za maz w maju i rowniez staraja sie o dziecko. Oprócz nich wie siostra meża. Z tesciami i reszta rodzenstwa poczekamy az bedzie USG, serduszko i rozwijało sie prawidłowo. Nie chce teściom robic szybko nadzieji bo bedzie to pierwszy ich wnuk. Aby za szybko sie nie cieszyli w razie niepowodzenia.
 
Właśnie przez to że planowane i kolej e też się ciut obawiam że będzie to koszmarne słowo używane.....Patologia....eh człowiek chce mieć pełną rodzinę to go zaszufladkuja....może nakręcam się ale też obawiam się najbardziej reakcji rodziny...już z 3 moja ciąża było dziwnie.....
Ooo! Właśnie mam dokładnie tak samo jak Ty. Tydzień temu wyprawialismy synowi urodziny i była teściowa i moi rodzice. I po cichu planowałam wyskoczyć z pozytywnym testem. Ale jak usłyszałam jak moja mama z treściówką, zaczęły jechać na teraźniejsze matki z trójka dzieci..ze teraz po 3,trzeba szybko czwarte zrobić..itp dosłownie wrylo mnie w ziemię, po teściowej bym się spodziewala, ale po mojej mamie..takie coś..
Od razu mąż dostał zakaz odzywania się i w ogóle.
I szczerze mimo 34 l na karku, czuję się jak gówniara w panice jak przekazać im, że będę matką trójki.
Mąż się śmieje, bo my ciągle przed wizytą, więc jest szansa że może być więcej niż jedno.. I co wtedy? Dla swoich rodzicieli będę patolą hahahha..
 
reklama
Hej :)
Chyba nareszcie mam odwage do Was dołączyć:) To moja 2 ciąża, pierwsza niestety poroniona.
W tym roku skoncze 28 lat, mąż 32. Ciąże oczywoscie baaardzo chciane i wyczekiwane.
Wczoraj byłam na pierwszej wizycie, kropek jest!!! Serduszka jeszcze nie widaćbo za wcześnie, jesteśmy dobrej myśli . OM 11.08, termin wychodziłby na połowe maja :)
 
Do góry