reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Coś pozytywnego [emoji123]
Screenshot_20191031_090743_com.gravid.gravid.jpeg
 
Wszystko będzie dobrze i nie denerwuj się:) dzidzia sobie spokojnie rośnie pewnie... ah gdyby te maluszki wiedziały jak się ich mamusie trzęsą z nerwów o ich zdrowie:) powodzenia i pisz co i jak:) ja zbieram się na basen bo wczoraj się objadlam frytkami i musz teraz spalić wszystko:)
Potem jak się rodzą to dopiero zaczyna się człowiek martwić :D

dziewczyny a może już pora faktycznie zrobić wątek zamknięty?

Ja dzisiaj mam 10+0 także weszłam w 11 tc i jakoś mi lepiej. Zawsze bałam się tych pojedynczych tygodni. Jeszcze 2 i będę już dużo spokojniejsza po prenatalnych.

@julia2s to nie miałaś jeszcze Usg?
 
hej tak dużo piszecie ze nie nadarzam :) ja po wizycie maluch nie jest takim maluchem ma prawie 7cm więc cięzko będzie w maju :) prenatalne mam we wtorek jadę sama bo taka głupia godzina że stary pracuje no trudno... wyszła mi większa toksoplazmoza niż w pierwszej ciąży więc muszę powtórzyć badanie i zrobić awidność w pierwszej miałam 0,47 a teraz mam 0,84 a norma jest do 0,80 kij wie co to się dzieję teoretycznie nie można się drugi raz zarazić do tego pierwszy raz w życiu mam infekcje niby początki grzybka jakiegoś i mam pimafucin na 3 dni. Normalnie w tej ciąży to się sypie :) dla wszystkich bez objawów moje zanikły w jeden dzień kumulacja złego samopoczucia miałam wieczorem i temperature a od rana nic jak ręką odjął wizyte miała po 2 dniach braków objawów i jest ok.
 
Dziewczyny powodzenia na wizytach! Dzisiaj dużo dobrych wieści oczekuje na forum. :D

to prawda - na FB te grupy są mniej intymne, ja nigdy nie dołączyłam - jakoś wole forum. Z majówkami 2018 nadal mam kontakt. :)

obudziłam się z bólem brzucha, uciskiem na klatkę piersiową i mega zgagą.. za długo chyba spałam :) i ssie mnie strasznie z głodu .. haha .. bo dzisiaj powiedziałam stop i nie podjadałam w nocy :)

Też nie jestem za fb bo nie jest intymne.

Spalam wyjatkowo do 9. Nie mam pomyslu na obiad.
 
Maju, crl 6.38, a nt 2.7 [emoji53] Boję się że krew tylko pogorszy sytuację [emoji22]
I jeszcze jedno pytanie - zapomniałam powiedzieć lekarce, że przyjmuję luteinę. Czy to może mieć znaczenie?

Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące [emoji8]
To będzie twoje pierwsze dziecko?
Po 40 tce fakt pappa wyjdzie zawyzona ale właśnie z powodu wieku i statystyk a nie ze dziecko jest chore.

Powodzenia wszystkim na wizytach.
Ja mam 14 tego dopiero prenatalne i też pewnie mnie stres zje..
 
reklama
Do góry