reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Kurczę zdjęć nie wyswietla
U nas w porządku
1f60a.svg
młode tak się fajnie stópkami odbijało do góry (podskakiwał) że z lekarką się śmiałyśmy
1f606.svg
1f60d.svg

Wszystko ma na miejscu i wszystko wymiarowe również jest [emoji3590]
 
reklama
Czesc dziewczyny! Witam sie z wami z rana. Dzis wizyta u lekarza w szpitalu plus druga wizyta prenatalne i pobranie krwi na pappa. To dlatego spac nie moge, cala w stresie [emoji16]wiem,ze dzis kilka dziewczyn mialo miec prenatalne. O ktorej macie dziewczyny? [emoji16]prosze 3majcie za mnie kciuki,bo ja dzien chyba na kibelku zaczne z nerwow.
 
Dziewczyny, czy jest moze jakas grupa np na fb? majowek 2020? Tak, abysmy sie dzielily co z nami sie dzieje :)
Ehh tak zaczął się początek końca lipcowek 2016: część dziewczyn w okolicach lipca przeszła na fb, część nie miała/nie chciała, została nas na forum garstka i w końcu jak dzieciaki miały ze 3 miesiące grupa umarła. Nie wiem jak ma się grupa na fb bo grupa jest prywatna i już ich nie znajdę chociażbym chciała. Szkoda by było żeby historia się powrorzyła... mam nadzieję że forum będzie aktywne jak najdłużej bo to duże wsparcie, fb nie jest tak intymny
 
Witam :) termin na koniec kwietnia ale podczytuję wasz wątek majowy bo na kwietniowym cisza :confused: mocno trzymam kciuki - nic nie jest przesądzone.
Czy mogę zapytać w jakim jesteś wieku?
Ja po usg genetycznym ale czekam jeszcze na opis wyników z krwi (pappa)
wizytę mam 7.11 to będzie 16 tydzień i liczę, że poznam płeć :cool2:
Wiem że dużo zmienia. Jestem z tych najstarszych[emoji23] 41[emoji12] Jednak to ten parametr nt zawyzyl mocno wynik
Mam podobną sytuacje, ale mi lekarz po krwi wyliczał dopiero statystykę. A jakie masz pappa i hcg?
Moja koleżanka miała taką sytuację w pierwszej ciąży, że po samym pomiarze nt wyszło jej ryzyko 1:15, a po krwi wzrosło do 1:kilku tysięcy.
Poczekaj na wyniki krwi, może to się zupełnie odwrócić .
Rozumiem emocje, ja normalnie płakałam w tramwaju. W przyszłym tygodniu mam amniopunkcję, ale jakoś się już uspokoiłam.
Nie mam jeszcze wyników krwi. Przepraszam za głupie pytanie, gdzie sprawdzić jakie mam pappa?
ja tez bylam na usg, ale lekarka mowi, ze ona nie robi genetycznych i moze sprawdzic czy ok. To dzicko sie rusza, jest ok, ale lezy ukosem i ona kosci nosowej nie widzi, ale ona tez nie ocenia bo sie zabardzo nie zna... czy ja mam jutro znalezc jakiegos, ktory mi zrobi?? wyjde z siebie...
Uważam że badania prenatalne są bardzo ważne. Konkretnie usg ( nie te chrzanione statystyki [emoji34]), więc szybko zapisałabym się prywatnie. Myślę że jak za kasę, to spokojnie jeszcze będzie termin [emoji12]
A ja jutro mam biopsje szpiku i modle się aby poza białaczka nie przyczepiło się gorsze gow...o.
13.11 prenatalne. Teraz tylko przetłumaczyć sobie i się wyciszyć. Boże… Jakie to wszystko trudne.

Czytam o tych testach papa i powiem wam że sama nie wiem co robić… Pewnie zrobię już dla świętego spokoju ale jak wynik nie będzie dobry to będę się starała nie brać tego w 100% do siebie.
Myślę o Tobie i trzymam za łapkę [emoji8]
Dziewczyny wracam z wizyty :) najgorszy stres za mną. Wszystko dobrze, wszystko zobaczyłam prócz płci :)
Przeziernosc i kość nosowa w porządku. Raczki i nóżki paluszki nawet widziałam
Dołączę później foto bo w samochodzie ciemno.
Gratki[emoji8]
Nadrobilam Was w koncu [emoji16]@madziolina_p @Anulka @majaperk ściskam mocno i tule. Oby czarny scenariusz sie nie sprawdzil i zycze wam samych ZDROWYCH wielkich dzidziusiow [emoji8][emoji8][emoji8][emoji813][emoji813]
Dzięki [emoji182] MUSI być dobrze [emoji123]
 
@missroszi, przepraszam coś mi nie wyszło z edycją, więc tak odpiszę. Wiem, że wiek dużo zmienia. Jestem z tych najstarszych [emoji23] 41[emoji12] Jednak to ten parametr nt zawyżył mocno ten wynik [emoji22]
PS. A jednak wyszło. Trudno, sorki za dubel [emoji85]


I jeszcze dziewczyny, bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie [emoji8][emoji8][emoji8]
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Dmalw o której ruszasz na biopsje? Myślę o Tobie od rana! Trzymam mocno kciuki zaciśnięte!!


Kochane ja chyba dzis jade na wizyte czy wszystko wporzadku z moja dzidzia...tak bym chciala mimo braku objawów

Trzymam kciuki. Jedź, będziesz spokojniejsza. Na pewno wszystko jest dobrze!! I tej myśli się trzymaj
 
Ostatnia edycja:
Do góry