reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Anitta ja z usg mam 28.05. z Om 25.05 ale najważniejsze dla mnie żeby donosić do 11.05...10.05 córka ma komunię i nie chciałabym zepsuć jej tego dnia,a mam tendencję do przedterminowych porodów
 
Anitta ja z usg mam 28.05. z Om 25.05 ale najważniejsze dla mnie żeby donosić do 11.05...10.05 córka ma komunię i nie chciałabym zepsuć jej tego dnia,a mam tendencję do przedterminowych porodów
Oj to zycze Ci zebys fakrycznie 25.05 dopiero zaczela rodzic :)ja poki co czekan na wizyte w poniedziałek strasznie sie boje przestaly mmie bolec piersi nagle całkowicie i mysle o najgorszym..choc bardzo pragne tego małżeństwa to 1 dziecko a poprzednia ciaze poronilam w 7 tyg
 
Witam, ja już po prenatalnych. Niestety nie mam dobrych wieści. [emoji53] Nt nadal za wysokie. Ryzyko trisomii 21 z tego tytułu 1:21. Po złych wynikach krwi zalecana amniopunkcja.
Jedynie śmieszne jest to że mój wstępny synek okazał się być na 85 %córeczką [emoji23]
Dobrze że siedzę w autobusie, bo już bym ryczała [emoji24]
3 mam mocno kciuki żeby wyniki amnio były dobre!!!
 
Witam, ja już po prenatalnych. Niestety nie mam dobrych wieści. [emoji53] Nt nadal za wysokie. Ryzyko trisomii 21 z tego tytułu 1:21. Po złych wynikach krwi zalecana amniopunkcja.
Jedynie śmieszne jest to że mój wstępny synek okazał się być na 85 %córeczką [emoji23]
Dobrze że siedzę w autobusie, bo już bym ryczała [emoji24]

Przytulam mocno!!
I trzymam jeszcze mocniej kciuki za wyniki krwi, cuda się zdarzają.. [emoji3590][emoji3590]
 
Witam, ja już po prenatalnych. Niestety nie mam dobrych wieści. [emoji53] Nt nadal za wysokie. Ryzyko trisomii 21 z tego tytułu 1:21. Po złych wynikach krwi zalecana amniopunkcja.
Jedynie śmieszne jest to że mój wstępny synek okazał się być na 85 %córeczką [emoji23]
Dobrze że siedzę w autobusie, bo już bym ryczała [emoji24]


Będzie dobrze, trzymaj się. Przytulam mocno
 
reklama
Hej kobietki.

@Anulka. Mam nadzieje, że jednak strach ma duże oczy i będzie wszystko okey! To samo tyczy się Ciebie @Natka 08 ! ściskam Was mocno i trzymam kciuki dziewczyny za Wasze maleństw.

Tak to prawda. Bardzo szybko piszecie , ale chociaż jest co czytać :))))

Ja sobie obiecałam ,że się w tej ciąży nie zapuszczę i zadbam o siebie. Koniec z wiecznymi dresami [emoji16]. Zobaczymy co z tego będzie.
ja też chce trenować chociaż tak delikatnie, ale na chwile obecną nie mam sił.
A ja mam jeszcze pytanie z innej beczki.
Czy są tu mamy które mają "wiosenne,, dzieci? :D mój starszak urodził się na koniec roku, byla zima i zbyt nie pamiętam jak to było z wyprawka. Wiadomo, że były cieplejsze ciuchy na stanie... a Wy jak się zapatrywalyscie na wiosnę? Może pytanie głupie ale nie pamiętam jak ubieralam moje dziecie na wiosnę, 5 lat temu z resztą[emoji28] pytanie do mam posiadających wiosenne dzieci ale także tych które niedługo zaczną kompletowac wyprawkę. Chciałbym powoli zacząć coś zbierać żeby później wszystkiego na raz nie kupować a nie chce też zbyt przesadzić z ciuchami i wydawać niepotrzebne pieniądze np na za dużo ciepłych ciuszków... [emoji848]
Na czy się najbardziej skupić w wyprawce?
Ja rodziłam 21 maja 2018. Miałam kilka pajacyków, body na krótki rękawek, sweterek, półśpiochy, rampersy plus taki pajac delikatnie ocieplany. Większość się nie przydała bo były takie upały wtedy że położna kazała dziecko przykrywać jedynie bambusową pieluszką. :) teraz nie mam zamiaru szaleć - będę dokupować na bierząco.
 
Do góry