reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
A gdzie te brzuszki ?
 
Ja też trzymam kciuki za was wszystkie , ja niby przestałam wymiotować i mieć mdłości i też zaczęło mnie to martwic ,ale stwierdziłam ,że nie będę się nakręcać, do wędlin mam nadal wstręt a do mięsa też podchodze z dużym dystansem , strasznie mnie ten wygląd odrzuca ,ale przełamałam się i coś tam jem. Ja wizytę mam w środę dopiero. A przed chwilą myślałam ,że zemdleje i musiałam szybko coś zjeść
 
Witam, ja już po prenatalnych. Niestety nie mam dobrych wieści. [emoji53] Nt nadal za wysokie. Ryzyko trisomii 21 z tego tytułu 1:21. Po złych wynikach krwi zalecana amniopunkcja.
Jedynie śmieszne jest to że mój wstępny synek okazał się być na 85 %córeczką [emoji23]
Dobrze że siedzę w autobusie, bo już bym ryczała [emoji24]
 
Po wizycie.
Od lekarza do lekarza.
:(
Mięśniak przeszkadza i to bardzo .
Tylko słyszę od lekarzy ,że może nabroić.
Jeden dziś powiedział ,że będzie super jeśli do 32 donoszę .
A czemu przeszkadza? Ja mam miesniaka ponad 8 cm i urodziłam z nim już 2 dzieci.
Na zdjęciu to wielkie po prawej stronie to miesniak a zarodek maleńki między plusikami.
 

Załączniki

  • IMG_20191002_105203_1.jpg
    IMG_20191002_105203_1.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 92
Witam, ja już po prenatalnych. Niestety nie mam dobrych wieści. [emoji53] Nt nadal za wysokie. Ryzyko trisomii 21 z tego tytułu 1:21. Po złych wynikach krwi zalecana amniopunkcja.
Jedynie śmieszne jest to że mój wstępny synek okazał się być na 85 %córeczką [emoji23]
Dobrze że siedzę w autobusie, bo już bym ryczała [emoji24]
Kiedy masz amnio? Bądź dobrej mysli, nic nie jest przesadzone.
 
reklama
Do góry