reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Dzięki za przydatne odpowiedzi :D o to mi właśnie też chodziło, że w maju wcale aż takiego lata nie ma ale też nie ma co ubierać dziecko jak na zimę[emoji28][emoji28] skupie się na bodach jakiś śpiochach i ew. Cienka kurteczka lub cieplejszy sweterek :D
 
Tak to prawda. Bardzo szybko piszecie , ale chociaż jest co czytać :))))

Ja sobie obiecałam ,że się w tej ciąży nie zapuszczę i zadbam o siebie. Koniec z wiecznymi dresami [emoji16]. Zobaczymy co z tego będzie.

Ja w leginsach non stop lub sukienkach. Dziś założyłam dżinsy i wróciłam tak wkurzona bo było mi tak niewygodnie.. Pierwsze co po wejściu do domu to leginsy
 
Ja niestety trochę zapuściłam się w poprzedniej ciąży, przez macierzyński tak zostało i teraz w tej ciąży nic się nie zmieniło. Teraz na przykład makijaż robię kilka razy w roku, a wcześniej nie pamietam dnia bez tapety [emoji23]
A tak po za tym mam styl na lumpa, więc to może potęgować wrażenie zaniedbania.

Styl na lumpa?! [emoji4] dobre.. Ale się uśmiałam.

Ja maluje się trochę jak wychodzę do lekarza i prawie w każdą niedzielę.. A przed ciążą codziennie. Cieszę się w sumie bo cera odpocznie.
 
Hej wszystkim podziele sie moja sprawa a raczej niepokojem..poronilam pierwsza ciaze w 7 tyg samoistnie...pozbieralam sie po czym po 3 mies zaszlam ponownie w wyczekiwana ciaze aktualnie mamy 9 tydz :)Nie mam objawow nudnosci wymiotow itp..nie mialam jedynie sennosc straszny apetyt oraz przy nacisku sutkow poprostu je czulam nie bolaly az tak.Mianowicie przestałam je czuc całkowicie odeszlo to uczucie senna jestem dalej i glodna jak najbardziej...boje sie strasznie czy ktos mial podobnie??

Ale czy co miał podobnie? Objawy i potem ich brak? Tak, jest tu cała masa wpisów na tym wątku - poczytaj tutaj sobie :)
 
Hej wszystkim podziele sie moja sprawa a raczej niepokojem..poronilam pierwsza ciaze w 7 tyg samoistnie...pozbieralam sie po czym po 3 mies zaszlam ponownie w wyczekiwana ciaze aktualnie mamy 9 tydz :)Nie mam objawow nudnosci wymiotow itp..nie mialam jedynie sennosc straszny apetyt oraz przy nacisku sutkow poprostu je czulam nie bolaly az tak.Mianowicie przestałam je czuc całkowicie odeszlo to uczucie senna jestem dalej i glodna jak najbardziej...boje sie strasznie czy ktos mial podobnie??
Ja tez tak miałam ze w pewnym momencie piersi zaczęły bolec mniej a teraz tez jeden dzien bola drugi dzien mniej, nie ma co kierować się objawami. Tez jestem po stracie i wiem jak się niepokoisz bo czasami mam takie dni ze sie zamartwiam na zapas i wszystko analizuje. Trzeba być dobrej myśli :)
 
reklama
Do góry