reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

A kiedy mialas ostatnia miesiączkę?
U mnie wychodzi 17.05 tak samo z kalkulatora jak i u mojej lekarki.


@szewczuka świetny pomysł [emoji16] My za daleko żeby móc w takj sposób rodziców informować ale można też bylo wyslac ale to nie to samo nie widzieć reakcji.


A ja się dzisiaj poraz pierwszy wyspałam od kad dowiedzialam się o ciąży. Mąż stwierdził że zawiezie syna do domu wiec mam sie wyspać i spalam cale 8h! Z jedna przerwa ba siusiu [emoji23][emoji23][emoji23]
Czy wy też tak sikacie?
Tak sikam częściej i jest mi zimno
 
reklama
Jak już będą wszystkie majówki to zrobimy listę , która kiedy rodzi :)

Ja też okropnie marznę.
Ja niby mam na 1 , ale jeśli będę rodzić sn to na bank po terminie . Helenkę 10 dni przechodziłam. A jeśli znów będę mieć CC , to doktor weźmie mnie pewnie przed majówką.
Myślę o tym porodzie , co będzie. Pewnie czegoś się dowiem dopiero na wizycie 7 października. Mam wizytę za tydzień , ale ostatnią u tej doktor. Potem wracam do swojej ginekolog.
 
Liste mozna zrobic, ale ja nie wybiegam w przyszlosc. Raz mialam ciaze obumarla, mam 2 dzieci super i dopoki nie bedzie kopalo to jakos nie dochodzi to do mnie.
 
Ja nie powiem na kiedy bo mnie zapytacie co ja tu właściwie robię [emoji23] a tak poważnie to mam 28.04 ale lepiej się czuje na majówkach i chciałam być tu.. :)
Ja też mam termin wg jednego kalendarza na 26.04 a wg innego 29.04 ale też się tutaj rozgościłam, choć w kwietniówkach też się udzielam [emoji6]
 
reklama
Do góry