reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
wow ile dzis wizytuje! ja dopiero 18.10... ale zostawiam nerwy, co ma byc to bedzie i tak nie mam wpływu

To jest dobre podejście. Tez tak sataralam się myśleć ze co ma być to będzie. Ale w piątek jak zobaczyłam bijące serduszko to bardzo się cieszyłam. Teraz znowu plamie i już nie jest mi tak co ma być to bedzie. Wiem ze wpływu nie mam na to ale... dziś zobaczymy czy wszystko ok...

Wiecie co?! Moja tesciowa wypaplała całej swojej rodzinie. U mnie nawet dziadki nie wiedza. A tu kurde?!
 
Dziewczyny czemu nie wrzucacie zdjęć z wizyt na ten drugi przeznaczony do tego wątek? Czasami fajnie tak spojrzeć jak te nasze fasolki rosną, porównać do kogoś z podobnym terminem wielkość, a wiadomo jak tu czasem ciężko się przekopać [emoji23][emoji23]
Zachęcam żeby tam dodawać, bo sporo dziewczyn wrzuca tutaj
 
To jest dobre podejście. Tez tak sataralam się myśleć ze co ma być to będzie. Ale w piątek jak zobaczyłam bijące serduszko to bardzo się cieszyłam. Teraz znowu plamie i już nie jest mi tak co ma być to bedzie. Wiem ze wpływu nie mam na to ale... dziś zobaczymy czy wszystko ok...

Wiecie co?! Moja tesciowa wypaplała całej swojej rodzinie. U mnie nawet dziadki nie wiedza. A tu kurde?!

Dlatwgo my nie powiedzieliśmy Nikomu ;)
 
reklama
Do góry