reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Chciałam jeszcze zapytać o Wasze brzuszki :) czy rosna i sa już widoczne ?
U mnie identycznie raz myśle, ze wzdęty a raz ze rośnie:D marzyłam zawsze o takim wzroście a ja ledwo 160 cm:(

Ja mam 158 i brzuszek już widac ale też nie wiem czy to wzdecia czy urósł.

U mnie zle. Pecherzyk urosl przez ostatnie dwa tygodnie tylko odrobinę. Brak zarodka. Mam 7+3 więc wiem, co powinnam dziś zobaczyc. Mam zrobić betę i powtórzyć. I jeśli będzie spadać, a wiem, że będzie, to czeka mnie zabieg. Co najlepsze czuje się nadal bardzo ciążowo...

Czasem dopiero zarodek i serduszko w 9 tygodniu widać słyszałam o wielu takich przypadkach.
 
reklama
@Luxuorius Takie wieści to zawsze dużo smutku i rozczarowania... ale natura zna różne przypadki, nie można się poddawać. Ściskam!

Ja tez dziś wizytuję, na 15:00. Chyba pojadę do Ikea zabić trochę czasu bo nie śpię już od 6:00 i chyba dziś bez drzemki z tych emocji i niepewności. Oby wszystko było na swoim miejscu!
 
U mnie zle. Pecherzyk urosl przez ostatnie dwa tygodnie tylko odrobinę. Brak zarodka. Mam 7+3 więc wiem, co powinnam dziś zobaczyc. Mam zrobić betę i powtórzyć. I jeśli będzie spadać, a wiem, że będzie, to czeka mnie zabieg. Co najlepsze czuje się nadal bardzo ciążowo...

Jestem z Tobą i trzymam kciuki [emoji173]️
 
Ja wczoraj wieczorem miałam drugą wizyte. Wszystko jest w porządku, serduszko bije, a mały bobek ma 15 mm [emoji173]️ (jest to 7 t 5 d)Teraz czekają mnie badania prenatalne, o ile będa w ogole na nie miejsca... w moim miescie nfz wstrzymał przyjmowanie i muszę probowac zapisywac się gdzie indziej...
Dostałam teraz L4 na tydzień czasu, żeby chociaż troszkę się zregenerowac i z mdlosciami pomeczyc sie w domu. Mimo tego, ze mogę sobie odpoczac to o godzinie 6 mialam oczy jak pięć złotych [emoji854]

Miłego dnia i udanych wizyt dziś [emoji8]
 
Cześć mamuśki [emoji6]
Wstałam rano zadowolona ze nie jest mi nie dobrze, wzięłam moje tablety na tarczyce i tak mi jeździ że jakaś masakra [emoji57] Pół godziny minęło to idę banana chociaż zarzucić bo inaczej chyba będę tulic sedes.
 
reklama
Do góry