reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
U mnie zle. Pecherzyk urosl przez ostatnie dwa tygodnie tylko odrobinę. Brak zarodka. Mam 7+3 więc wiem, co powinnam dziś zobaczyc. Mam zrobić betę i powtórzyć. I jeśli będzie spadać, a wiem, że będzie, to czeka mnie zabieg. Co najlepsze czuje się nadal bardzo ciążowo...
Strasznie mi przykro. A jak długie masz cykle? Są regularne? Może faktycznie owulacja była dużo później
 
Ja mialam tak samo.., ale jesli czujesz sie okey to wszystko sie ulozy i plamienia ustana, zobaczysz.
Mimo wszystko daj koniecznie znac jutro [emoji846]
Pierwsze plamienie było w czwartek. Na brązowo. Potem znowu w niedziele i od niedzieli codziennie, ale nie jest to stałe tylko jest jakiś czas ok a potem trochę coś tam brązowego wyleci i później tylko jak się podcieram. W piątek byłam na EPU i tam pielęgniarka robiła usg i powiedziała ze mogę jeszcze plamić bo jest tam trochę krwi ale i tak się barszo stresuje dlatego jutro chce iść na usg do polskiego ginekologa i porozmawiać z ginekologiem a nie pielęgniarka
 
reklama
Do góry