reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2020

Tak jest, szpital uniwersytecki masz studentów z automatu. Ale mi to jakoś nie przeszkadzało- wychodziłam z założenia ze im więcej patrzy tym lepiej bo jakby coś było nie tak ktoś powinien wypatrzeć. I z reguły studenci mocno empatyczni są:)

Oj nie… To jest przyszłam to znacznie gorzej. Wyszło około ośmiu studentów w momencie kiedy miałam Kolposkopia i drugim razem jak miałam robione Wycinki zakładane szwy…
Poza tym było to badanie na którym miałam się dowiedzieć czy zmiany są nowotworowe czy nie i siedziałam tam za łzami w oczach. Dużo różnych i skrajnych emocji ale z tego względu właśnie ja osobiście już bym się nie zdecydowała na ten szpital, choć wiem że personel jest Świetny.

Ale tak jak mówisz, jednym przeszkadza i nie podchodzę do tego neutralnie.
 
reklama
Oj nie… To jest przyszłam to znacznie gorzej. Wyszło około ośmiu studentów w momencie kiedy miałam Kolposkopia i drugim razem jak miałam robione Wycinki zakładane szwy…
Poza tym było to badanie na którym miałam się dowiedzieć czy zmiany są nowotworowe czy nie i siedziałam tam za łzami w oczach. Dużo różnych i skrajnych emocji ale z tego względu właśnie ja osobiście już bym się nie zdecydowała na ten szpital, choć wiem że personel jest Świetny.

Ale tak jak mówisz, jednym przeszkadza i nie podchodzę do tego neutralnie.

Ja pamietam jak w szpitalu koło mojego miasta miałam mieć wycinane jakieś zmiany tam na dole. Miałam 19 lat, pierwszy zabieg a do tego usypianie. I tak leżę na tej sali, nogi minzgieli jak do badania i przywiązali i już maja mnie usypiać a jeden student ,, Twoja mama nie uczy polskiego? Bo mnie chyba uczyła” to było krępujące dopiero :p
 
Ja pamietam jak w szpitalu koło mojego miasta miałam mieć wycinane jakieś zmiany tam na dole. Miałam 19 lat, pierwszy zabieg a do tego usypianie. I tak leżę na tej sali, nogi minzgieli jak do badania i przywiązali i już maja mnie usypiać a jeden student ,, Twoja mama nie uczy polskiego? Bo mnie chyba uczyła” to było krępujące dopiero :p
Hahahahahahahahahahhaha !!!!! No nie wierzę ! Serio?:)))))))
 
Mi powiedziało 2, że za niskie - miałam 0,559. 14.10. mam endokrynologa.
Śliczne ten kocyk. Wyślesz mi link?
Proszę o link [emoji3531]
47,68 zł 48% zniżki | Dziecko koc z dzianiny noworodka rożek dziecięcy Super miękkie maluch niemowlę pościel kołdra na kanapa z funkcją spania kosz koc koce
Bardzo proszę link :)
 
Napisałam na czerwcówkach to wkleje i tu :)

***
A dla zainteresowanych jaka jest geneza przygód mojej przyjaciółki to po pierwsze mimo że to szpital prywatny to CC będzie na NFZ czyli "legalne i wskazane". Po drugie. Ona ma 4 cm bardzo twardej szyjki w 41 tygodniu. Córka dobija do 4 kg. Lekarz powiedział że z doświadczenia wie że otwieranie takiej szyjki graniczy z cudem i kończy się zazwyczaj i tak cesarka bo dziecko zaczyna być niedotlenione. Trzymanie jej jeszcze tydzień skończy się za duża wagą dziecka i jako pierworódka i tak będzie miała wskazanie na CC bo inaczej jest wielce prawdopodobne że bardzo popęka. No więc dał jej wybór czy czekamy jeszcze tydzień czy umawiamy się na jutro. Wybrała zdrowy rozsądek. I humor już ma lepszy :) a powiem Wam że wygląda ślicznie! Nie spuchnięta, zgrabna, bez jednego rozstępu, mogłaby występować w reklamie palmers'a :D
 
reklama
Do góry