reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja w niektóre spodnie się już nie mieszcze. Coś kupię w rozm 38. A rozmiar r38 jakbedzie trzeba pozycze od teściowej. Przed nosilam 34-36
 
reklama
Dzień dobry!
Ja co dzień odliczam dni do wizyty, przetrwać weekend i będę spokojniejsza :)
Moje mdłości odchodzą, co dzień czuje się lepiej, jedynie zaparcia bardzo mi dokuczają a tak to jest duża poprawa.
Dziś 10 tydz (9+5), całkiem szybciutko idzie naprzód :D
Co do ciążowych ciuchów to mam kilka par spodni od koleżanki, teraz muszę sobie tylko jakieś dłuższe bluzki kupić, nie koniecznie muszę chować brzuch - wystarczy żeby mu ciepło było :D
Jeśli będę chciała coś typowo ciążowego to przejdę się chyba po lumpeksach - myśle ze tam można coś fajnego „upolować” za rozsądna cenę :p
Ostatnio kupiłam w lumpie bluzkę z serii mama z hm i spodnie ciążowe ;)
 
@koni mamy dokładnie to samo..wydaje mi się,że mam na coś ochotę A nagle jednak nie...mam nadzieję,że to już finisz i będziemy mogły jeść normalnie niedługo.

@Luxuorius wspolczuje..A miałaś coś na ekran przyklejone?

@OdNowa ja wczoraj byłam i nic nie znalazłam ale wiadomo raz jest A raz nic nie ma :)
Nie [emoji2356] i żałuję
 
0
O ile wszystko bedzie ok to nie zamierzam iść na chorobowe tym bardziej ze u nas placa grosze za chorobowe czyli okolo 50% mojej wyplaty więc porazka [emoji2356]

Tak ciuchy ciazowe juz mi chodza po glowie. Ja co prawda juz kupilam jakies dżinsy i bluzki wiec mam ale jeszcze nie nosze choc coraz częściej o tym mysle. U nas 7tc i 6d a wieczorem brzusiu juz spory w pierwszej ciąży w 12 tc to juz nawet nie bylam w stanie ukryć takze mysle ze jeszcze 2 tygodnie i trzeba sie przerzucić bo męczyć sie w ciasnych ciuchach nie zamierzam. Mnie tez mdli. Zjadlam na razie jedna pomarancze, jestem głodna i w brzuchu mi jeździ ale jak mysle ze mam cos zjesc to mi niedobrze. Mialam juz +1kg ale od kad pojawil sie wstret do jedzienia waga wrocila do wyjaciowej [emoji2368]


Czy wy tez nie macje sily na nic?! W domu balagan az patrzeć nie moge ale nie moge sie tez zmobilizowac do sprzatania. Zresztą na razie w pizamie siedze i sie zastanawiam czy uda mi sie wcisnac śniadanie [emoji2356] Ja majaca problemy z waga, starajaca sie schudnąć i jeść zdrowo w życiu sie nie spodziewałam ze nie bede w stanie w ciąży nic jesc. Do tego gardlo mam czerwone i znow mnie boli i jeszcze dobrze nie wyzdrowialam z poprzedniego przeziębienia a juz sie boje czy znow mnie nie weźmie.
U mnie też bałagan straszny, dzieci w przedszkolu to praktycznie śpię do 14, robię szybki obiad, mąż idzie po dzieci a ja dalej kładę się i śpię w miarę jak mi dzieci pozwalają. U mnie najgorsze są bóle głowy, dosłownie rozsadza mi raz prawą, raz lewą stronę głowy..
 
Musze tu czesciej zagladac, bo mam znowu zaleglosci [emoji85]
Dziewczyny, a co do seksu to jakie pozycje teraz stosujecie?
Ja za kazdym razem przy stosunku sie stresuje, ze cos moze sie stac co oczywiscie niekorzystnie wplywa na moje doznania... Najczesciej stosujemy pozycje na boczku ktora wydaje mi sie najbardziej bezpieczna. A Wy?
 
0U mnie też bałagan straszny, dzieci w przedszkolu to praktycznie śpię do 14, robię szybki obiad, mąż idzie po dzieci a ja dalej kładę się i śpię w miarę jak mi dzieci pozwalają. U mnie najgorsze są bóle głowy, dosłownie rozsadza mi raz prawą, raz lewą stronę głowy..
Jak masz takie bole raz z jednej a raz z drugiej to migreny. Współczuję okropnie bo ja ogólnie cierpie na migreny na szczęście nie mam az takich boli w tej ciazy choc bardzo sie tego obawialam. Migreny pojawily mi sie moze z 2 razy i wtedy jest ciężko. Normalnie bym siegnela po specjalne tabletki na migrene a teraz nie mozna wiec jedynie paracetamol [emoji57]


Próbuje wcisnąć chleb w nadzieji ze nie będzie mnie juz mulic. Tak dobrze bylo mi bez tych mdłości.
 
Musze tu czesciej zagladac, bo mam znowu zaleglosci [emoji85]
Dziewczyny, a co do seksu to jakie pozycje teraz stosujecie?
Ja za kazdym razem przy stosunku sie stresuje, ze cos moze sie stac co oczywiscie niekorzystnie wplywa na moje doznania... Najczesciej stosujemy pozycje na boczku ktora wydaje mi sie najbardziej bezpieczna. A Wy?
Na razie chyba jest duża dowolność. Płodziatka jeszcze małe :). Ty na górze, od tyłu, klasycznie też (tylko on musi uważać na brzuch ) ale ogólnie myślę że na tym etapie luzik byle nie zagniatać brzucha za bardzo
 
Ja tez muszę się wziąć za robotę w domu i z piesem wyjść na dłuższy spacer bo zagląda przez okno.. a ogólnie nie chce mi się nic :/
 
reklama
Na razie chyba jest duża dowolność. Płodziatka jeszcze małe :). Ty na górze, od tyłu, klasycznie też (tylko on musi uważać na brzuch ) ale ogólnie myślę że na tym etapie luzik byle nie zagniatać brzucha za bardzo
Mam tez strach w oczach, czasem zupełnie sie nie chce, Nie moge miec glowy do dolu bo zaraz ciśnienie chybba i wracaja zawroty.
 
Do góry