reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Cześć dziewczyny
OM 25 sierpień, wczoraj bylam u lekarza i na usg nie widac nawet pecherzyka, az tak za wczesnie poszlam, ze nie widać kompletnie nic ? Mam powtórzyć beta hcg, zrobić morfologie i grupę krwi i przyjść za tydzień

No wcześnie, wcześnie. Ja bym się tak szybko nie odważyła pójść, żeby później właśnie sobie nie wkręcać, że coś może być nie tak. Początkowo szkoda mi było, że ja z tym samym terminem co Wy (a jest Was kilka z tą samą OM lub o dzień przesuniętą) będziecie już po USG a ja jeszcze 2 tygodnie będę musiała czekać by dowiedzieć się czegokolwiek, ale teraz się cieszę. Tak czy siak nic się nie martw i zajmij czymś głowę to szybko minie :)
 
reklama
No wcześnie, wcześnie. Ja bym się tak szybko nie odważyła pójść, żeby później właśnie sobie nie wkręcać, że coś może być nie tak. Początkowo szkoda mi było, że ja z tym samym terminem co Wy (a jest Was kilka z tą samą OM lub o dzień przesuniętą) będziecie już po USG a ja jeszcze 2 tygodnie będę musiała czekać by dowiedzieć się czegokolwiek, ale teraz się cieszę. Tak czy siak nic się nie martw i zajmij czymś głowę to szybko minie :)
Staram się nie martwić;) mąż bardzo mnie wspiera i też stara się robić wszystko bym się nie martwiła;) zobaczymy za tydzień co będzie;) chyba że znowu się schowa, hmm może nie lubi zdjęć :D?
 
Dziewczyny, umawiała się już któraś z Was na prenatalne? Będziecie robić czy nie? Macie finansowane z projektu czy będziecie musiały płacić? [emoji848]
Siostra w zeszłym roku robiła i miała finansowane, a ja niestety się już nie załapię, bo wykluczyli mój powiat z projektu [emoji849] ale jest jeszcze możliwość żeby ginekolog wystawił skierowanie wtedy jest na NFZ, bo normalnie koszt to 550 zł. Zawsze lepiej wydać te pieniądze na wyprawkę jeśli jest możliwość zrobienia ich za darmo, ale jeśli się nie uda to i tak planuje zrobić.
 
Dziewczyny, umawiała się już któraś z Was na prenatalne? Będziecie robić czy nie? Macie finansowane z projektu czy będziecie musiały płacić? [emoji848]
Siostra w zeszłym roku robiła i miała finansowane, a ja niestety się już nie załapię, bo wykluczyli mój powiat z projektu [emoji849] ale jest jeszcze możliwość żeby ginekolog wystawił skierowanie wtedy jest na NFZ, bo normalnie koszt to 550 zł. Zawsze lepiej wydać te pieniądze na wyprawkę jeśli jest możliwość zrobienia ich za darmo, ale jeśli się nie uda to i tak planuje zrobić.
Ja mam skończone 35 lat i moj powiat sponsoruje prenatalne. Mieszkam 40 km od Poznania i tam będę je robić
 
Powiem Wam, że im dalej tym jestem spokojniejsza o tę ciąże Czuje, że jest okey. Cycki mnie bolą i rosną, mdli i muli, od lodówki na kilometr i brak ochoty na seks ... odrzuciłam kawę (mimo, że jestem kawoszem), i rzuciłam z dnia na dzień fajki (a paliłam nałogowo). Mój D jak pali teraz to musi się umyć bo tak śmierdzi. Hihi.. więc objawy takie jak miałam z Zuzą. W poprzedniej ciąży (tej poronionej) paliłam troszkę bo miałam mega ochotę i czułam że coś nie jest okey. A teraz wręcz na odwrót :)

Sprawdzałyście może kalendarz chiński płci? Wiem, że to bujda ale mi się z Zuzią sprawdziło i mojej przyjaciółce również - teraz powinien wg tego kalendarza być chłopak, ale intuicja mi podpowiada dziewczynkę A Wam się sprawdziło kiedyś?
Mi sprawdził się chiński z synkiem
 
Ja od rana wisiałam nad toaletą, ale nic nie wymiotowałam. Tego chyba najbardziej nie lubię. Dopiero pół godziny temu wstałam z łóżka żeby coś zjeść. Miałam ogromną ochotę na ser pleśniowy, który kupił sobie mój luby. Skończyło się na kanapce z żółtym serem. Teraz znowu leżę żeby wszystko ułożyło się w żołądku.
To jest najgorsze, gdy zbiera się na wymioty a nie można [emoji2356]
 
Dziewczyny, umawiała się już któraś z Was na prenatalne? Będziecie robić czy nie? Macie finansowane z projektu czy będziecie musiały płacić? [emoji848]
Siostra w zeszłym roku robiła i miała finansowane, a ja niestety się już nie załapię, bo wykluczyli mój powiat z projektu [emoji849] ale jest jeszcze możliwość żeby ginekolog wystawił skierowanie wtedy jest na NFZ, bo normalnie koszt to 550 zł. Zawsze lepiej wydać te pieniądze na wyprawkę jeśli jest możliwość zrobienia ich za darmo, ale jeśli się nie uda to i tak planuje zrobić.

Ja dostałam skierowanie od prywatnego gin ale będę badania mieć na nfz. Trzeba spełniać wymagania do programu.


Dziś przymulona coś jestem. Spalabym cały dzień. Zrobiłam szare kluchy i chyba sie zdrzemnę
 
reklama
Dziewczyny, umawiała się już któraś z Was na prenatalne? Będziecie robić czy nie? Macie finansowane z projektu czy będziecie musiały płacić? [emoji848]
Siostra w zeszłym roku robiła i miała finansowane, a ja niestety się już nie załapię, bo wykluczyli mój powiat z projektu [emoji849] ale jest jeszcze możliwość żeby ginekolog wystawił skierowanie wtedy jest na NFZ, bo normalnie koszt to 550 zł. Zawsze lepiej wydać te pieniądze na wyprawkę jeśli jest możliwość zrobienia ich za darmo, ale jeśli się nie uda to i tak planuje zrobić.
Będę robić samo USG bez testu.
 
Do góry