reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Witaj. Ja mam syna ze związku którego związkiem nie można nazwać. Moj mąż go przysposobił. Jesteśmy już razem 5 lat syn ma 7. Przez cały ten czas nie byłam przekonana czy przysposobienie ma sens. Naciskał moj mąż który stwierdził, ze moj syn jest dla niego najważniejszy na świecie. I naprawdę patrząc na to jak go traktuje jak się nim opiekuje to mam czasem wrażenie ze kocha go bardziej niż mnie. A teraz spodziewamy się wspólnego i jestem spokojna o ich relacje bo takich relacji to niejeden by pozazdrościł. Także naprawdę nic się nie martw. Skoro zdecydował się na związek z Tobą i podjął wyzwanie to myśle ze tym bardziej będzie skupiał uwagę na pierwszym dziecku:)

Dziękuję. Wiadomo zobaczymy w maju i potem. Ale strach mały jest.
 
reklama

Załączniki

  • 15699610974899026141876893403593.jpg
    15699610974899026141876893403593.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 105
Hej
Zrobiłam w końcu te betę, narazie pierwsza i wcale mnie to nie uspokoiło. Bo OM 29.08 czyli 5 tc a beta 8387! Porównałem normy i wychodzi jakby 6 tc.. pójdę w czwartek jeszcze.. wizytę mam 10.10 ale to w luxmedzie wiec nie wiem czy się odrazu uda usg zrobić .
 
reklama
Do góry