reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Witam się dziewczyny! A szczególnie z Lux [emoji8] bo znamy się z poprzedniej ciąży a tu fart, jesteśmy razem i tu!

Podczytywałam was z nadzieją że uda mi się tu trafić.

Dzisiaj miałam pierwszą wizytę, ciąża książkowa, serce bije, to 7tydz.-6t5d. [emoji3] a ja szczęśliwa!
Mam 32 lata.
Mam córkę z 2016r. Helenka, a teraz to moja druga ciąża.
Choruje od 10 lat na cukrzycę-typ 1 i Hashimoto od kilku lat - także starania o 2gie dziecko poprzedziły wizyty u lekarzy.

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny! [emoji8]
Współczuję strat [emoji17] i trzymam kciuki za każdą z was [emoji123]!
Dzień dobry Gratulacje! ☺️
 
reklama
Wasze dzieciaczki dzisiaj też takie senne ? Moja córa łapie drugą godzinną drzemkę . Końca nie widać. Usnęła przy mnie jak leżałam. Zlitowała się nad matką swoją ,;)
 
Witam się dziewczyny! A szczególnie z Lux [emoji8] bo znamy się z poprzedniej ciąży a tu fart, jesteśmy razem i tu!

Podczytywałam was z nadzieją że uda mi się tu trafić.

Dzisiaj miałam pierwszą wizytę, ciąża książkowa, serce bije, to 7tydz.-6t5d. [emoji3] a ja szczęśliwa!
Mam 32 lata.
Mam córkę z 2016r. Helenka, a teraz to moja druga ciąża.
Choruje od 10 lat na cukrzycę-typ 1 i Hashimoto od kilku lat - także starania o 2gie dziecko poprzedziły wizyty u lekarzy.

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny! [emoji8]
Współczuję strat [emoji17] i trzymam kciuki za każdą z was [emoji123]!
Witaj i to wspaniała informacja
 
Dzięki wielkie, ale lekarz na dzisiejszej wizycie kazał odczekać na spokojnie po tym wszystkim 3 miesiące i żebyśmy razem z partnerem przez ten czas pobrali kwas foliowy.
Więc chyba mnie trochę przystopował. Także, chyba na wszystko przyjdzie czas. Teraz fakt podchodzę do tego już spokojniej, bo emocje były ogromne od rana. Ale oby było mniej więcej tak jak Ty piszesz. Buziaki
Niech wszystko Wam się ułoży, bądźcie zdrowi. Na pewno teraz się uda
 
Boże, jaka słaba jestem. Wszystko robię na raty.
To tak ja, poszlam dzis do lekarza, poszlam do sklepu i nie mialam sil po nim chodzic a jak wrocilam do domu to musialam sie położyć nim obiad zrobilam.
Jedyne co mnie osobiscie denerwuje, ze zauwazylam szybki, za szybki przyrost wagi. Rozumiem , ze to mnie czeka, ale ze juz i tak duzo to troche dolujace heh.
W ogole mialam miec dzisiaj tarczyce zbadana, bo mam niedoczyynnosc. Przez godzine podchodzili do tego kilka razy z przerwami, naliczylam 15 wkluc..
I nie dali rady..ja ogolnie mam paskudne zyly, ale mojemu Ginekologowi zawsze sie udawalo.. teraz mowil ze nie bedzie mnie meczyl tym bardziej, ze bylo mi slabo. Mam nadzieje, ze z tarczyca jest okey, wiem jak jest wazna w ciazy.
Ja na razie niecaly kilogram ale ja mam bardzo dużą nadwage przez tarczyce no i bylam w trakcie diety jak zaszlam [emoji6] Na szczęście mam dietetyka ktory mnie kieruje co mam robić i cale szczęście nie naciska ze mam jeść co mam jeść bo ostatnio slabo u mnie z tym jedzeniem [emoji57]
Witam się dziewczyny! A szczególnie z Lux [emoji8] bo znamy się z poprzedniej ciąży a tu fart, jesteśmy razem i tu!

Podczytywałam was z nadzieją że uda mi się tu trafić.

Dzisiaj miałam pierwszą wizytę, ciąża książkowa, serce bije, to 7tydz.-6t5d. [emoji3] a ja szczęśliwa!
Mam 32 lata.
Mam córkę z 2016r. Helenka, a teraz to moja druga ciąża.
Choruje od 10 lat na cukrzycę-typ 1 i Hashimoto od kilku lat - także starania o 2gie dziecko poprzedziły wizyty u lekarzy.

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny! [emoji8]
Współczuję strat [emoji17] i trzymam kciuki za każdą z was [emoji123]!
Witamy i gratulujemy.

Mnie dzis od rana mdli a juz sie cieszylam ze mnie to ominie [emoji57]
Dziewczyny czy Was tez boli jajnik z jednej strony?
 
A Ty jesteś już Mamą ?
Czy to Twoja pierwsza pociecha będzie ?

Pierwsza. I zdaje sobie sprawę z tego, ze może być różnie.
Ale od młodości jak płachta na byka działały na mnie wszystkie „zmieni ci się”, „dorośniesz”. Żadna z duzych rzeczy, o których wszyscy byli przekonani mi się nie zmieniła.

A w kwestii zostawania w domu mam bardzo sprecyzowane poglądy. Których nie przytoczę bo uważam, ze nie mnie oceniac wybory innych ludzi i szanuje odmienność. Sama siebie w domu nie widzę i mam do tego prawo nawet jeśli jeszcze dziecka nie mam.
I mimo kilku procent szans na odmianę to szczerze w nią wątpię.

Pozdrawiam.
 
reklama
To tak ja, poszlam dzis do lekarza, poszlam do sklepu i nie mialam sil po nim chodzic a jak wrocilam do domu to musialam sie położyć nim obiad zrobilam. Ja na razie niecaly kilogram ale ja mam bardzo dużą nadwage przez tarczyce no i bylam w trakcie diety jak zaszlam [emoji6] Na szczęście mam dietetyka ktory mnie kieruje co mam robić i cale szczęście nie naciska ze mam jeść co mam jeść bo ostatnio slabo u mnie z tym jedzeniem [emoji57]Witamy i gratulujemy.

Mnie dzis od rana mdli a juz sie cieszylam ze mnie to ominie [emoji57]
Dziewczyny czy Was tez boli jajnik z jednej strony?
Mnie najczęściej boli prawy
 
Do góry