reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2020

reklama
Współczuję wymiotów :( to jest to "oczyszczanie" przed porodem? W sensie że organizm się sam oczyszcza czy chodzi o posiadówkowe wizyty w wc?
I co do snów, zazdroszczę Ci bo mnie od 3 tygodni nawiedza we śnie mój synek (piszę- nawiedza, bo fabuła snu nie jest optymistyczna...).
Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia co chodzi o oczyszczanie bo przed pierwszym porodem nic takiego nie miałam :/
albo po prostu nie przypominam sobie bo to jednak prawie 6 lat temu było...
Odnośnie snów to masakra .. są tak realne, że podczas wybudzenia zastanawiam się o co kaman...
 
Piersi to u mnie podobnie. Raz takie nabrzmiale A raz takie bez życia zupełnie... A nigdy nie karmiłam. Także się dziwne. Zibaczyny jak pójdzie. Czy któraś z Was ma może wkleslebrodawki ? Bo u mnie ten problem występuje i nie wiem czy Malutka da sobie z tym radę. Podobno leoiej przed kamieniem na chwilę laktatotem popracować. Dlatego wzielam ręczny do szpitala na wszelki wypadek. A katoutkow się trochę obawiam.

Może to wydać się śmieszne ale moja mama naciskała bym masowała i "przygotowywała" sutki do karmienia by właśnie nie były wklęsłe (czy to prawda nie mam zielonego pojęcia 🤦🏼‍♀️). Nie mam tego problemu dlatego nie umiem podpowiedzieć, w kapturki zaopatrzyłam się jedynie po to że gdy będę miała je poranione to będę je zakładać przy karmieniu.
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki za mnie właśnie jadę do szpitala do Matki Polki 😢 ktg się mi dziś wyszło i muszą sprawdzić w warunkach szpitalnych przez kilka dni jeśli będzie dobrze wypuszcza jeśli nie wywołają poród 😢
O jasny gwint ! Ale się dzieje ostatnio ;) przypomnij mi w którym tygodniu jesteś dokładnie? 🙂 już chyba masz bezpieczny czas? Pamiętaj że organizm matki często pokazuje że coś jest nie tak aby bylo to dobre dla dzoecka. Jak Maluszek tersz wyjdzie to znaczy że może było jakoes zagrożenie;) położysz chwilkę i zobaczysz ;) lepiej w warunkach szpitalnych niż miałabyś myśleć w domu ;)

Może to wydać się śmieszne ale moja mama naciskała bym masowała i "przygotowywała" sutki do karmienia by właśnie nie były wklęsłe (czy to prawda nie mam zielonego pojęcia 🤦🏼‍♀️). Nie mam tego problemu dlatego nie umiem podpowiedzieć, w kapturki zaopatrzyłam się jedynie po to że gdy będę miała je poranione to będę je zakładać przy karmieniu.
Boję się masować sutki, bo w szpitalu zalecaja to na wywołanie porodu 🤭 wolałabym nie. ;) miałam o to pytac polozne ale tak wyszko z tym wirusem że nie było jak i kogo. ;) dam radę coś ogarnąć.

Dzisiaj przychodzi mi drugą paczka z apteki. Innej niż genimi, bo mieli tak czas oczekiwania 15 dni i zamówiłam z takiej co miała 10 dni i się okazało że przyszła prawie po 20 dniach bo zapomnieli wysłać.... ehhh.
 
reklama
Do góry