reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2020

reklama
A ja przy poniedziałku zaliczam zdychania ciąg dalszy 😭 Nawet wyprawa na siku czy do kuchni po herbatę kończy się ogromnym bólem kręgosłupa. Jak się kładę czuję, jak mi cały rdzeń pulsuje 😫 Do tego hemoroidy zaczęły mi lekko podkrwawiać i nawet wysmarkać się porządnie nie mogę, bo od razu krew z nosa leci. Wczoraj podczas inhalacji, pękło mi naczynko w nosie, czego nie zauważyłam i krew skapała do nebulizatora i przez chwilę się inhalowałam mieszanką soli fizjologicznej i krwi 🙈

Tak, jak należę do optymistek, tak dzisiaj mam dość i chce mi się ryczeć 😭 Dobrze, że maluszek wspiera matkę delikatnie smyrając mnie swymi kończynami ❤

Co do pieluch mam 2 paczki jedynek po 28 szt, a potem przechodzę na wielorazówki (są od 3 kg). No chyba, że mój okruszek nie osiągnie tej wagi, to dokupię jeszcze kilka paczek jednorazówek 😉

Miłego dnia, ja będę zdychać dalej 😭😭😭
 
😎
A ja przy poniedziałku zaliczam zdychania ciąg dalszy 😭 Nawet wyprawa na siku czy do kuchni po herbatę kończy się ogromnym bólem kręgosłupa. Jak się kładę czuję, jak mi cały rdzeń pulsuje 😫 Do tego hemoroidy zaczęły mi lekko podkrwawiać i nawet wysmarkać się porządnie nie mogę, bo od razu krew z nosa leci. Wczoraj podczas inhalacji, pękło mi naczynko w nosie, czego nie zauważyłam i krew skapała do nebulizatora i przez chwilę się inhalowałam mieszanką soli fizjologicznej i krwi 🙈

Tak, jak należę do optymistek, tak dzisiaj mam dość i chce mi się ryczeć 😭 Dobrze, że maluszek wspiera matkę delikatnie smyrając mnie swymi kończynami ❤

Co do pieluch mam 2 paczki jedynek po 28 szt, a potem przechodzę na wielorazówki (są od 3 kg). No chyba, że mój okruszek nie osiągnie tej wagi, to dokupię jeszcze kilka paczek jednorazówek 😉

Miłego dnia, ja będę zdychać dalej 😭😭😭
Współczuję, ja się tak do d*** czułam ostatnio dwa dni. Jakoś źle znosze weekendy. ;/
Dzisiaj to już mam siłę za trzech. Aż się trochę zestresowałam, że mam tyle siły🙁😒 Malutka u mnie wolniejsza. Rozpycha się tak delikatnie. A jeszcze ze 3 dni temu to dawała popisy,. Liczę ruchy wszystko ok, ale jakoś ciągle nie daje mi to spokoju i ciągle patrzę na brzuch :)

Dorwało Cię konkretnie. Jak boli to na to wygląda, że wszystko. :( bidula
 
A ja miałam chwilę grozy , boooo nie mogłam.znalezc badań krwi. No ale zapomniał , że schowałam do takiego fajnego pudełka na pierdoły moje badania , gdy malowaliśmy mieszkanie. Dzięki Bogu znalazł się też dowód osobisty, więc mogę rodzić 😂.


To.u nas brak rozmiaru 5 jak na złość . 1.2.3.4 po sufit 😂
 
A ja miałam chwilę grozy , boooo nie mogłam.znalezc badań krwi. No ale zapomniał , że schowałam do takiego fajnego pudełka na pierdoły moje badania , gdy malowaliśmy mieszkanie. Dzięki Bogu znalazł się też dowód osobisty, więc mogę rodzić 😂.


To.u nas brak rozmiaru 5 jak na złość . 1.2.3.4 po sufit 😂
Tzn badania grupy krwi :) no to najważniejsze
 
reklama
Mąż był w przedszkolu zapytać się czy jak zacznę rodzić moze syna przyprowadzic? Jeżeli znajomi akurat w pracy będą bo to nie znasz dnia ani godziny, a Pani powiedziala ze od 4 maja ruszają normalnie , także super będę miala artelnatywe. Chociaż wiem że mój tak szybko do przedszkola nie wróci poki mala nie będzie miała pierwszych szczepień.
 
Do góry