reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Mąż był w przedszkolu zapytać się czy jak zacznę rodzić moze syna przyprowadzic? Jeżeli znajomi akurat w pracy będą bo to nie znasz dnia ani godziny, a Pani powiedziala ze od 4 maja ruszają normalnie , także super będę miala artelnatywe. Chociaż wiem że mój tak szybko do przedszkola nie wróci poki mala nie będzie miała pierwszych szczepień.
Już o Was otwierają przedszkola? Czy tylko jak wcześniej mówiłaś dla dzieci, których obydwoje rodzice pracują? Ciekawa jestem jak to się w Polsce potoczy 🤔
 
reklama
A mi dotarła dzisiaj huśtawka/leżaczek/krzesełko i elektroniczna niania [emoji28]Czekam jeszcze tylko na ciuchy dla starszych dzieci i jeden komplecik welurowy dla Małej.
Dzisiaj sprzątam tak, ze jak poszłam na górę, to się walnęłam na łóżko i leżałam godzinę [emoji85] nie mam siły. Wrzuciłam tylko ciuchy do suszarki i kolory do pralki. Nie mam w ogóle powera. I nie wiem co tym zrobić, chyba to prześpię [emoji23]
 
Już o Was otwierają przedszkola? Czy tylko jak wcześniej mówiłaś dla dzieci, których obydwoje rodzice pracują? Ciekawa jestem jak to się w Polsce potoczy 🤔
Otwierają część przedszkoli, my mamy małe prywatne. Z tego co dziewczyny mi mówiły to te państwowe jeszcze nie mają konkretnej daty otwarcia, ale tam jest po 100, 200 dzieciaków to całkiem inaczej się sprawa ma.
 
A mi dotarła dzisiaj huśtawka/leżaczek/krzesełko i elektroniczna niania [emoji28]Czekam jeszcze tylko na ciuchy dla starszych dzieci i jeden komplecik welurowy dla Małej.
Dzisiaj sprzątam tak, ze jak poszłam na górę, to się walnęłam na łóżko i leżałam godzinę [emoji85] nie mam siły. Wrzuciłam tylko ciuchy do suszarki i kolory do pralki. Nie mam w ogóle powera. I nie wiem co tym zrobić, chyba to prześpię [emoji23]
To ja dziś tak sie wkurzylam, do pralki rozmiar 62 kolory i był tam sweterek z taki wlochaty z domieszką welny z zary no co on mi z ciuchami zrobil wszystko będę musiala tym lepem ściągać więc mam zabawy na parę godzin 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
 
Ja już w domu 🙂 teraz mogę czekać na rozwiązanie 😁 nie kazał mi tam lekarz żadnych badań powtarzać 🙂 tylko mój kazał zrobić jeszcze raz świeże HBS więc po nD pójdę bo wizytę mam 29 🙂 spojrzał na wyniki badań i powiedział że ciąża książkowo przepływy dobre itp 🤗 no urosłam co mnie na duchu podniósł lekarz 🙂 z OM mam na 13.05 datę i taka wpisał i pow że gdybym do tego czasu nie urodziła to się zjawiam 13 🙂 a takto o każdej porze dnia i nocy mam przyjeżdżać 🙂 obym tylko dojechała szczęśliwie 🙏
 
Ja też nie mam dziś powera, nie wiem w co ręce włożyć, nie wiem co pakować. Czekam na wizytę o 15:45 i na tym się teraz skupiam. Wieczorem pewnie coś dalej będę ogarniać, już ze spokojną głową :)

@KundaKunda jaki system wielopielo masz i używasz? Jakiejś konkretnej firmy?
Ja na początek zamówiłam 6 chinek otulaczy PUL do tego wkłady i tetra. Potem będziemy inwestować dalej, jak zobaczę co i jak :)
 
Ja już w domu 🙂 teraz mogę czekać na rozwiązanie 😁 nie kazał mi tam lekarz żadnych badań powtarzać 🙂 tylko mój kazał zrobić jeszcze raz świeże HBS więc po nD pójdę bo wizytę mam 29 🙂 spojrzał na wyniki badań i powiedział że ciąża książkowo przepływy dobre itp 🤗 no urosłam co mnie na duchu podniósł lekarz 🙂 z OM mam na 13.05 datę i taka wpisał i pow że gdybym do tego czasu nie urodziła to się zjawiam 13 🙂 a takto o każdej porze dnia i nocy mam przyjeżdżać 🙂 obym tylko dojechała szczęśliwie 🙏
No to teraz pełen luz i czekanie 😊😊😊
 
Dziweczyny pisze właśnie rozkład jazdy dla sąsiadki gdybym zaczela rodzić, to ona zostaje z synem jakie informacje o synku powinnam zawrzeć prócz podstawowych, co je na każdą porę dnia , przygotuje kilka zestawów ubrań w szafce , żeby miała i nie musiała szukać... No nie wiem co jeszcze jakieś smakołyki w razie poszukiwań mamy zeby odwrócić uwagę przygotuje w kartoniku no mnie wiem co jeszcze ...
 
reklama
Dziweczyny pisze właśnie rozkład jazdy dla sąsiadki gdybym zaczela rodzić, to ona zostaje z synem jakie informacje o synku powinnam zawrzeć prócz podstawowych, co je na każdą porę dnia , przygotuje kilka zestawów ubrań w szafce , żeby miała i nie musiała szukać... No nie wiem co jeszcze jakieś smakołyki w razie poszukiwań mamy zeby odwrócić uwagę przygotuje w kartoniku no mnie wiem co jeszcze ...
Może co lubi, jaką bajkę ewentualnie (w skrajnych sytuacjach).
 
Do góry