reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
No to teraz wyczyn znaleźć okulistę który mnie przyjmie w krótkim terminie 🙈
Też miałam mega problem bo jedna mi odwołała wizytę przez wirusa ale jak dzw do innych to mówiłam w jakim celu ta wizytą że jestem w ciąży to moja pierwsza chodzę w okularach i że potrzebuje badania czy mogę rodzic naturalnie i udało mi się załatwić 🙂 także próbuj we wt już dzw 🙂
 
Też miałam mega problem bo jedna mi odwołała wizytę przez wirusa ale jak dzw do innych to mówiłam w jakim celu ta wizytą że jestem w ciąży to moja pierwsza chodzę w okularach i że potrzebuje badania czy mogę rodzic naturalnie i udało mi się załatwić 🙂 także próbuj we wt już dzw 🙂

Z wizytą telefoniczną nie ma problemu, problem może być z wizytą stacjonarną, chociaż przecież nie jadę sobie w odwiedziny do placówki tylko w konkretnym celu... XD
 
Z wizytą telefoniczną nie ma problemu, problem może być z wizytą stacjonarną, chociaż przecież nie jadę sobie w odwiedziny do placówki tylko w konkretnym celu... XD
Ale ja przez tel pow dlaczego chcę się zapisać bo akurat pani z rejestracji pytała się czy to pilne bo Pani doktor przyjmuje tylko pilne przypadki i wtedy mnie zapisała 🙂 byłam prywatnie
 
Dziewczyny, te co brały regularnie magnez 3x1, bierzecie go dalej w takich ilosciach?
Ja ciagle brałam i nadal biore. Mahne b6 forte 3x2. Nie wyobrazam sobie go odstawic bo i tak nadal mam skurcze i stawianie brzucha. Moj organizm je go na potege;) bp nawet robiłam badania magnezu i byl na ppgraniczu normy pomimo stosowania leku. ;)
 
No to chyba też się wybiorę na badanie ciśnienia oka...
Ale to okulista wydaje orzeczenie czy wyniki przynosi się do lekarza i on decyduje?
Ja miałam w styczniu, okulistka wpisała mi w kartę ciąży opinie, że ciśnienie w oku jest prawidłowe i że stan siatkówki pozwala na poród siłami natury. Badanie nazywa się "badanie dna oka".
 
Ja ciagle brałam i nadal biore. Mahne b6 forte 3x2. Nie wyobrazam sobie go odstawic bo i tak nadal mam skurcze i stawianie brzucha. Moj organizm je go na potege;) bp nawet robiłam badania magnezu i byl na ppgraniczu normy pomimo stosowania leku. ;)

Mam tak samo. Musze byc na magnezie caly czas, bo inaczej dotkliwie doswiadczam skutkow niedoboru. Wiem ze po porodzie tez bede brac. Jeszcze przed ta ciaza (a po dwoch poprzednich) mialam rozne dolegliwosci, nie wiedzialam co mi jest, i okazalo sie, ze to ten magnez. I witaminy tez biore i bede brac przy karmieniu. Przy poprzedniej dwojce nie pilnowalam tak tego, myslalam ze zdrowa dieta wystarczy a dorobilam sie niedoborow.
 
reklama
Ja oprócz magnezu polecam pić elektrolity, wspomagają pracę mięśni, a zawarty w nich potas wspomaga wchłanianie magnezu [emoji6]
Ostatnio zaczęły mnie łapać skurcze w łydkach, śródstopiu i palcach u stóp i wypicie elektrolitów momentalnie pomogło.

Dziewczyny, a mnie zastanawia (bo pakuje walizkę do szpitala) ilę bierzecie podkładów, tych a'la podpaski? Zamówiłam dwa opakowania po 10 szt i zaczęłam zastanawiać się czy nie za mało?
 
Do góry