reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

@koni tak jak mówisz, rodo! No, ale nie w tym rzecz, że to taka straszna tajemnica, bo w końcu i tak by wyszło na jaw. Tylko, że we wtorek dałam zwolnienie a w środę już „każdy” wiedział z jakiego powodu. Kleperbaba z niej, tak to jest jak się pracuje tylko z babami.
 
reklama
Hej :) chciałabym do was dołączyć :) u mnie to jeszcze wczesna ciąża bo dopiero 5 +2 tydzień, przewidywany termin porodu na 24.05.2020 :) jeszcze pierwsza wizyta przede mną ;) mam już jedna córeczkę która ma 21 miesięcy i powiem szczerze ze teraz stresuje się bardziej niż w pierwszej ciąży


Witaj:) mam to samo więc spokojnie to chyba normalne jak człowiek jest wszystkiego świadomy
 
Dzień dobry.
Mnie dzisiaj przywitała opryszczka na twarzy. Gdyby nie spotkało mnie to regularnie, to chyba bym zwariowała.
Zrobiłam mojej córce na śniadanie jaglankę, ale nawet nie tknęła. Zjadłam pół za nią, a potem mnie odrzuciło. Mąż obudził mnie komplementem, że tak atrakcyjnych piersi chyba nigdy nie miałam... To chyba złudzenie, bo mam wrażenie, że w poprzedniej ciąży było tak samo. Wam też tak urosły biusty? Pewnie I po tej ciąży dojdą kolejne rozstępy
Mi urosły dwa rozmiary [emoji849] musiałam kupić nowe staniki. Plus przez tydzień były potwornie spuchnięte, obrzmiałe i bolesne. Teraz już ok, ale nadal duże...
 
Mnie też, bardzo sporadycznie sie zdarza żeby mnie mdlilo i dzięki za to bo z synem na tym etapie to juz zwracalam kanapki w całości. Łączę się z mężem w bólu [emoji53] Tak mnie złapało że ledwo dycham i właśnie siedzę u lekarza i chyba poprosze o 2 dni zwolnienia bo nie widze sie jutro 10h w pracy.


Ja jestem wsciekla dzwonilam dziś do endokrynologa, jego sekretarka mówi ze wizyta dalej nie ustalona bo on zostal wczoraj wezwany na oddzial! Nosz kur** pomijam fakt ze powiedziala ze jezeli uzna moj stan za ważny to przyjma mnie w ciagu następnych 4 tygodni! Przecież ja się wykończe! To przeziębienie to też pewnie z powodu za wysokiego tsh bo już 2 tygodnie temu bylo 4!
Papiery leżą na jego biurku od zeszlej środy o moja lekarka wyslala w czwartek 2 tygodnie temu a on nie może wizyty ustalic, ba on nawet w papiery nie spojrzał. A najlepsze ze nawet nie mam gdzie sie z tym udac bo u nas 2 endokrynologow na cale miasto i to w szpitalu, jeden zajmuje sie klinika a drugi pacjentami na oddziale, a ja za 4 tygodnie to juz bede w 11tc a moje tsh to pewnie będzie z 50 [emoji2356][emoji2368]
Ja wczoraj miałam starcie z ginekologiem, bo mam tsh 2.28 (norma, ale nie wiem ile mi urośnie w ciazy) i mowie, ze zapobiegawczo chce recepte "na lek. Nie dał. Wysłał do endo jesli ja chce brać leki. Nie pozostaje mi nic innego jak zapisać się do endo i tam kontrolować tsh co 6 tygodni. Zaznaczam, ja nie choruje. Po prostu w ciazy z synem brałam leki, bo bałam się, lekarka mnie nastraszyla.
 
Witajcie,czy wśród majówek jest ktoś,kto ma dużą wadę wzroku? Mam -5 dioptrii i zastanawiam się ,czy CC to konieczność w moim przypadku??
Ja mam na jedno -8,5 i -6,5 na drugie, lekarz zleci mi badanie okulistyczne około 20 tygodnia stwierdzające ryzyko odklejenia się siatkówki jeśli będzie wszystko dobrze to będziemy próbować SN, a jeśli nie to po prostu CC. Więc niekoniecznie [emoji4]
 
Cześć mamuśki.
Ja północy przewracalam sie z boku na bok bo mialam nos zatkany. Uciska mnie w zatokach, glowa pobolewa i czuje sie osłabiona a jutro do pracy trzeba iść [emoji53]

Ja właśnie zrobiłam sobie jajecznice mialam ogromną chęć na nią ale teraz jak ja jem to ledwo ja przelykam a zjeść musze.
Zrób sobie ciepły okład na czoło, trochę pomoże na zatoki, bo głowa boli na pewno od zatok. Mam utrapienie z zatokami kilka razy w roku, więc współczuję i zdrówka [emoji3590]
 
Hej :) chciałabym do was dołączyć :) u mnie to jeszcze wczesna ciąża bo dopiero 5 +2 tydzień, przewidywany termin porodu na 24.05.2020 :) jeszcze pierwsza wizyta przede mną ;) mam już jedna córeczkę która ma 21 miesięcy i powiem szczerze ze teraz stresuje się bardziej niż w pierwszej ciąży
Hej! Termin masz jeden dzień przede mną :) jak samopoczucie? Mnie pobolewa podbrzusze, bolą piersi i chyba jak na razie to wszystko ;)
 
@koni tak jak mówisz, rodo! No, ale nie w tym rzecz, że to taka straszna tajemnica, bo w końcu i tak by wyszło na jaw. Tylko, że we wtorek dałam zwolnienie a w środę już „każdy” wiedział z jakiego powodu. Kleperbaba z niej, tak to jest jak się pracuje tylko z babami.
U mnie to samo. Nawet w dzień kiedy poszłam na L4 już wszyscy wiedzieli dlateczego. Fakt byłam tego dnia w biurze u pracodawcy i rozmawiałam z moją zmienniczka bo wolałam aby dowiedziała się odemnie a nie od kogoś z pracowników za plecami. Więc twarzą w twarz ale my nie miałyśmy mega jakiś kontaktow. Poza tym ona 40-latka a ja jeszcze grubo przed 30. W tym układzie i tak rządziła ona, bo starsza i dłużej stażem. A teraz na L4 i nie muszę już słuchać maruszenia co robię źle. Tak było na początku, choć teraz juz można było się dogadać z nią. Przekonała się że potrafię pracować i nie zawalam roboty. Od 2 lat tam pracuje. Gdyby nie to że nie mogłam długo znaleźć pracy stałej i umowy o pracę nie siedziałabym tam. A zależało mi bo wychodziłam za mąż no i teraz maleństwo
 
reklama
Współczuję. Mnie też już zaczęły łapać (a jeszcze tydzień temu się martwiłam, że ich nie ma). Ale mam lepiej, bo praktycznie tylko wieczorem. Nie mogę zasnąć w nocy, ale przynajmniej rano czuję się dobrze :)

Tym bardziej żal mi Ciebie, że cierpisz już od rana :(
Tez się martwiłam i pytałam kilka dni temu o mdłości i wykrakałam. Od niedzieli się zaczęło. Dziś niedawno pierwszy raz wymiotowałam
 
Do góry