reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2020

@Karolina1988* tez miała ostatnio o to pytac ;) ale doczytalam ze poduszek sie nie zaleca. ;) jedynie twardy materac.
Mi kuzynka ktora rodziła rok temu pod koniec kwietnia powiedziala abym kuoila sobie jeszcze taki pokarmowy kombinezon dla dziecka, bo bylo w maju zimno rok temu. Wiec mysle ze body pajacyk i taki spiworek wystarcza zważywszy że gondole tez maja zakrycia ;)
Dziwnie jestctak planować bdz doswiadczebia 😃
Ja na szczęście też mam koleżankę z pracy która też odpowiada mi na wszelkie pytania i wątpliwości 🙂 bo serio niektóre rzeczy to dla mnie czarna magia 😁
 
reklama
Witam. Co prawda nie jestem majową mamą i jesli pisze nie w temacie to bardzo przepraszam ale z racji, iz jestescie kochane juz w zaawansowanej ciazy, moze ktoras bedzie w stanie mi pomoc. Jestem w 21 tyg ciazy (20+4), wczoraj podczas podcierania zauwazylam wydzieline w kolorze kakaowym, kawy z mlekiem, do tego twardnieje mi brzuch. Pojechałam do szpitala, ginekolog mnie zbadał, nie znalazł przyczyny plamienia, łożysko jest wysoko, nie odkleja sie, szyjka długa, zamknięta. Dostałam luteine dopochwowo 2xdziennie, 6 tabletek magnezu i nospe. Z dzieciątkiem wszytko dobrze, jednak strach pozostal. Czy ktoras z Was dziewczyny tak miała i okazało sie to niegrozne? nie chce sie dodatkowo stresowac. Dodam, ze nie współżyłam z mężem, nie miałąm badania palpacyjnego w ostatnich kilku dniach. We wtorek miałam usg genetyczne, wszystko dobrze.Cytologia prawidlowa, ph pochwy prawidlowe. Czasem odczuwam kłucie w pochwie jednak ginekolog twierdzi, ze to normalne. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Luteina dopochwowo powinna pomoc. Przyczyna mogł byc obniżony progesteron. Wazne, ze badanie wykazało prawidłowości. Obserwuj się i bedzie dobrze.
 
Witam. Co prawda nie jestem majową mamą i jesli pisze nie w temacie to bardzo przepraszam ale z racji, iz jestescie kochane juz w zaawansowanej ciazy, moze ktoras bedzie w stanie mi pomoc. Jestem w 21 tyg ciazy (20+4), wczoraj podczas podcierania zauwazylam wydzieline w kolorze kakaowym, kawy z mlekiem, do tego twardnieje mi brzuch. Pojechałam do szpitala, ginekolog mnie zbadał, nie znalazł przyczyny plamienia, łożysko jest wysoko, nie odkleja sie, szyjka długa, zamknięta. Dostałam luteine dopochwowo 2xdziennie, 6 tabletek magnezu i nospe. Z dzieciątkiem wszytko dobrze, jednak strach pozostal. Czy ktoras z Was dziewczyny tak miała i okazało sie to niegrozne? nie chce sie dodatkowo stresowac. Dodam, ze nie współżyłam z mężem, nie miałąm badania palpacyjnego w ostatnich kilku dniach. We wtorek miałam usg genetyczne, wszystko dobrze.Cytologia prawidlowa, ph pochwy prawidlowe. Czasem odczuwam kłucie w pochwie jednak ginekolog twierdzi, ze to normalne. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pochwa jest bardzo ukrwiona w ciazy. Moze doszło docotarcia. I potem wyplynela stara krew. ;) ja tam miałam czy aplikowania luteiny.
 
Witajcie majowe mamy. Czy kupujecie kokonik niemowlęcy, kojec dla swoich dzieci. A może któraś z mam już używała i podpowie czy to przydatna rzecz dla takiego maluszka.🙂 Zastanawiam się nad zakupem a czytam różne opinie.
 
Witajcie majowe mamy. Czy kupujecie kokonik niemowlęcy, kojec dla swoich dzieci. A może któraś z mam już używała i podpowie czy to przydatna rzecz dla takiego maluszka.🙂 Zastanawiam się nad zakupem a czytam różne opinie.
Ja pytałam się wśród znajomych o kokon bo też myślałam nad tym i wiem że u mnie się nie sprawdzi i nie będę z niego korzystała i wiele moich znajomych również z kokonu nie korzystała ba ani razu go nie użyli ...
 
Witajcie majowe mamy. Czy kupujecie kokonik niemowlęcy, kojec dla swoich dzieci. A może któraś z mam już używała i podpowie czy to przydatna rzecz dla takiego maluszka.🙂 Zastanawiam się nad zakupem a czytam różne opinie.
Ja za pierwszym razem nie miałam, teraz kupuje tylko dlatego , że chce bo jest to coś bez czego śmiało można się obejść 😉
 
Ja za pierwszym razem nie miałam, teraz kupuje tylko dlatego , że chce bo jest to coś bez czego śmiało można się obejść 😉
Ja też chcę bo pewnie nie jest to niezbędne ale mi się podoba 😎 poluje na taki ze sleepee ale te ceny...
Myślę że na początku łatwiej będzie kłaść mała między nas w takim kokonie niż prostu do łóżka. To samo dotyczy rozka chce kupić jakiś za 30 zł tylko po to żeby dziadkom było łatwiej wziąć mała na ręce ( teść ma 70 lat i pierwsza wnuczka 😉) i w sumie odwiedzającym też.
 
reklama
Już zmieniłam. Po tym jak napisalaś zrozumiałam o jaki kokon chodzi, w sensie o ten ala łódeczka. No u mnie tak non stop mówi się na tzw. Otulacze. Bo to kokony i kokoni sie dzieci [emoji1787]
 
Do góry