reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
na razie nie mam i mam nadzieję, że mieć nie będę :sorry2:
tak jak i rozstępów hehe ostro smaruję się na przemiennie olejem ze słodkich migdałów i oliwką palmers
W tek kwestii duzo geny robia robotę u mnie w rodzinie nie było tzn mama , siostra i ja też nie mam po pierwszej ciąży, a smarowalam się dopiero w 8,9 miesiącu , teraz tylko po kąpieli raz dziennie zwykły balsam wchodzi lub bio oil.
 
No moja mama urodziła szóstkę dzieci i nie ma ani jednego rozstępu nigdzie [emoji33]
Liczę na to, że i mnie spotka taki cud, bo moje siostry, to w kratkę... Jedna ma tragedię, druga też coś tam ma, trzecia nie ma nic, a czwarta nie wiem, bo nie mówi o takich rzeczach i się nie pokazuje [emoji28]
W tek kwestii duzo geny robia robotę u mnie w rodzinie nie było tzn mama , siostra i ja też nie mam po pierwszej ciąży, a smarowalam się dopiero w 8,9 miesiącu , teraz tylko po kąpieli raz dziennie zwykły balsam wchodzi lub bio oil.
 
U mnie niestety skóra na piersiach nie wytrzymała 😂 Całe szczęście tylko na jednej i to od spodu, więc mało widać. Brzuch póki co gładki, a dzisiaj 17+5. Moja mama jak i babcia w ciąży dostały rozstępów na brzuchach, więc u mnie to chyba tylko kwestia czasu :(
 
Jeny, ja nie oglądałam piersi od spodu [emoji33]
Dziś muszę to zrobić, może tam się coś kryje strasznego [emoji28] oby nie...
U mnie niestety skóra na piersiach nie wytrzymała [emoji23] Całe szczęście tylko na jednej i to od spodu, więc mało widać. Brzuch póki co gładki, a dzisiaj 17+5. Moja mama jak i babcia w ciąży dostały rozstępów na brzuchach, więc u mnie to chyba tylko kwestia czasu :(
 
Mnie dziewczyny tak wysypalo jakbym 16 lat mialam wszedzie czoło, przedramiona plecy dramat dobrze ze zima i nie widać nic...
Nie martw się :* ja dostałam takiego trądziku, że żaden podkład tego nie przykryje [emoji22] wstyd się ludziom pokazać, czasem aż czuję, jak na mnie patrzą z obrzydzeniem... Także nie jesteś sama :*
 
reklama
Do góry