reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Pytanie do dziewczyn, które są w pierwszej ciąży.
Jak wasze brzuchy? Coś widać? [emoji848]
U mnie to druga ciąża, pierwsza stracona, u maleństwa nie rozwinęło się serduszko, ale załóżmy jednak ze to pierwsza która idzie pomyślnie. No i u nas widać, ja jestem z terminem na koniec kwietnia, dziś równo 20t0d, ale od samego początku bardzo puchlam i brzuch już w 3 mscu lekko zaokrąglony widać było :) wrzucam fotkę sprzed chwili :)
Może na dniach nam wywali [emoji85]
A dno macicy wyczuwalne? Ja myślałam, że czuję na wysokości linii majtek, czułam długo takie twarde zgrubienie, a teraz już nie. [emoji2372] No i nie wiem co to było haha
A tego akurat nigdy nie sprawdzałam :D
IMG_20191204_133856.jpeg
 
reklama
Melduję się i ja , maialam dzisiaj gości z Polski ale tylko na kilka godzin, śniadanie , obiad i do domu :( pocieszam się że za 2 tyg my jedziemy.
Mlody zasmarkany poszedl dziś do przedszkola tylko na zdj świąteczne i do domu. Jutro mam wizytę usg i znow muszę to zabrać ja nie wiem skąd on wie kiedy chorować, żeby na wizyty z rodzeństwem isc :D
Zobaczymy czy płec się potwierdzi i czy wszystko dobrze bo bardzo mi się dluzyl ten miesiąc od ostatniej wizyty. Gdybym czuła regularnie ruchy było by spokojniej chyba sobie zprezentuje ten detektor na święta. Niektóre mamy już w 20 tygodniu nibu tylko miesiąc roznicy A tak naprawdę to przepaść dla dzidziusia w środku.
 
Pytanie do dziewczyn, które są w pierwszej ciąży.
Jak wasze brzuchy? Coś widać? [emoji848]
U mnie widać brzusio, dziś 19t4d 😍 jutro wizyta u ginekologa. Już mam tyle rzeczy upatrzonych w sklepach, że czekam tylko na potwierdzenie płci dzieciątka i lecę na zakupy zaraz po świętach, kiedy się rozpoczną wyprzedaże 😊
 
Ja niestety 19. tydzień zaczynam, a ruchów nadal nie ma :(
Spokojnie za za piwrwszym razem cos tam poczulam w 16 tc pozniej dluuuugo dlugo nic regularnie od 20 , a brzuch wyszedł udziec okolo 25 tc z dnia na dzień i to wieeeelki. Teraz znow w 15 tc cos tam czulam i teraz znów długa cisza, a brzuszek juz się pokazał:)
 
reklama
Dziewczyny jaka macie hemoglobine w ciazy? ja od ponad miesiąca przyjmuje żelazo i mam 11,8...
Ostatnio miałam 13,5 , jakiś miesiąc temu czyli mieszczę się w widełkach. Za to cukier 97 i dieta , ciastek na święta nie pojem 😰😩
Ja już brzuchol mam ale to moja trzecia ciąża, z synem to w piątym miesiącu nie było widać.
 
Do góry