reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Cześć mamuski. Ostatnio mnie nie było mam jakiś czarny tydzien same zle wiadomości , noce przeplakane, ale na szczęście żadna rzecz nie dotyczy maleństwa jedyny plus. Właśnie siedzę u dentysty więc mam chwilę, zeby sie wyłączyć. Dziś BF , planujecie jakieś łowy dla dzieci w ten weeekend promocji ?
 
reklama
Cześć mamuski. Ostatnio mnie nie było mam jakiś czarny tydzien same zle wiadomości , noce przeplakane, ale na szczęście żadna rzecz nie dotyczy maleństwa jedyny plus. Właśnie siedzę u dentysty więc mam chwilę, zeby sie wyłączyć. Dziś BF , planujecie jakieś łowy dla dzieci w ten weeekend promocji ?
Dzisiaj to sporo ludzi będzie tak jak przez weekend. Ale przeglądałam ostatnio rzeczy i nie ma nic konkretnego w tych sklepach. Dla mojej dziewczynki jeszcze nic nie kupowałam jakoś nie mogę się odwazyc. Moim zdaniem za wczesnie jest jeszcze. Jak będę miała coś kupować to chyba się skuszę ale dopiero koło marca nie wcześniej. Jestem po jednym po poronieniu w tamtym roku i mam jakiś dystans do zakupów dla dziecka.
 
Cześć mamuski. Ostatnio mnie nie było mam jakiś czarny tydzien same zle wiadomości , noce przeplakane, ale na szczęście żadna rzecz nie dotyczy maleństwa jedyny plus. Właśnie siedzę u dentysty więc mam chwilę, zeby sie wyłączyć. Dziś BF , planujecie jakieś łowy dla dzieci w ten weeekend promocji ?
Ojej co się dzieje?
 
Hey,też mam termin na maja. Czy któraś z was odgadnie płeć? Lekarz twierdzi że chłopczyk,a mi wszystkie znaki na niebie że dziewczynka. Załączam zdj
 

Załączniki

  • 1575028971647..jpg
    1575028971647..jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 115
Cześć mamuski. Ostatnio mnie nie było mam jakiś czarny tydzien same zle wiadomości , noce przeplakane, ale na szczęście żadna rzecz nie dotyczy maleństwa jedyny plus. Właśnie siedzę u dentysty więc mam chwilę, zeby sie wyłączyć. Dziś BF , planujecie jakieś łowy dla dzieci w ten weeekend promocji ?
Wiecie co laski, trzeba dobrze patrzeć na ten promocje :)
2 dni temu szperałam w h&m-ie... wrzuciłam kilka rzeczy do koszyka, m.in. bluzkę dla mojego bratanka z dinozaurami, które uwielbia... Była w promocji - z 39.99 na 19.99. Dziś wchodzę w aplikacje (oczywiście napis czołówkowy BLACK FRIDAY), zaglądam do koszyka a tam ta sama bluzka widnieje w cenie 32,99 😢
Oooo sobie myślę, super wyprzedaż 🙈🙈🙈😂
 
Dzisiaj to sporo ludzi będzie tak jak przez weekend. Ale przeglądałam ostatnio rzeczy i nie ma nic konkretnego w tych sklepach. Dla mojej dziewczynki jeszcze nic nie kupowałam jakoś nie mogę się odwazyc. Moim zdaniem za wczesnie jest jeszcze. Jak będę miała coś kupować to chyba się skuszę ale dopiero koło marca nie wcześniej. Jestem po jednym po poronieniu w tamtym roku i mam jakiś dystans do zakupów dla dziecka.
To ja kupilam, aż cale 2 rzeczy dla dziewczynki pierwszą jak dowiedziałam się , że w ciąży jestem to kupilam zeby nie miała wyjścia i byla dziewczynka , a druga jak lekarz na prenatalnych powiedział że dziewczynka wiec mialam odwagę, ale konkretnie się boję zeby się nie rozczarować jak za tydzień usłyszę ze chlopak. Za tydzień ma w rodzinie urodzić się Hania to w razie co dostanie na święta te rzeczy co kupilam jak by jednak byl chłopczyk.
 
Wiecie co laski, trzeba dobrze patrzeć na ten promocje :)
2 dni temu szperałam w h&m-ie... wrzuciłam kilka rzeczy do koszyka, m.in. bluzkę dla mojego bratanka z dinozaurami, które uwielbia... Była w promocji - z 39.99 na 19.99. Dziś wchodzę w aplikacje (oczywiście napis czołówkowy BLACK FRIDAY), zaglądam do koszyka a tam ta sama bluzka widnieje w cenie 32,99 😢
Oooo sobie myślę, super wyprzedaż 🙈🙈🙈😂
To ja tak weszlam dzis do CCC i pisze ze na wszystko-20 % , a ja jako członek klubu z kartą i tak mam zawsze 20% zniżki woec żadna promocja , jeszcze jest napisane że nie są kompatybilne z innym zniżkami i kartami podarunkowymi.
 
reklama
Do góry