reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczki 2011

Paulineczko, to nie fajnie... uwazaj zeby nie pomylila dnia z noca bo bedzie Ci ciezko ja przestawic, moja naszczescie spi w nocy, fakt ze ja mam problem z usypianiem jje, bo nie umie sie jakby wyciszyc i zasnac kamieniem, ale jakos daje rade na szczescie. spie wtedy z nia w lozku normalnie, albo woze ja w wozku (jak tylko przestane) to ona sie budzi, albo przy odkurzaczu, ale na prad nie wyrobie jak dwie godziny bez przerwy bede miala go wlaczonego wiec to praktukuje tylko jak sprzatam:p staram sie tez zeby kazdy dzien wygladal tak samo, ale nie zawsze wychodzi... widze jenak ze juz sie mala reguluje, bo wczesniej mogla mi nie spac a dnia i 6-8 godzin a teraz po prebudzeniu o godzinie sie robi senna wiec nie est zle :) dzis i wczoraj w nocy nie obudzila sie jak zawsze 1-2 w nocy tylko okolo 4:p wiec wkoncu nie chodze zmeczona, mam nadzieje ze tak juz zostanie. Moze to tez dlatego ze moj S powiedzmy ze wrocil? nie wiem... i tak mnie oszukuje wiem o tym, ale testuje go jak dlugo to potrwa. Itak jestem przekonana ze odejdzie a ja bede musiala wkoncu powiedziec mamie prawde czemu nie jestesmy razem:(
ehh.. mam nadzieje ze chociaz wam wasi, mezowie, partnerzy pomagaja przy dziecku i nie jestescie z tym calkiem same 24h/dobe;/
 
reklama
Ogólnie to moja mała ładnie w nocy przysypia... Tylko ostatnio dała mi popalić.. Chyba tesknila za tatusiem, którego nie było na noc:-D ale za to w dzień mało mi śpi... brak czasu dla siebie.. ale cóż tak widocznie ma być.. ta godzina, że czeka nas teraz kąpiel:tak:
asiorek mam nadzieję, że twój S. zmądrzał... i nie jest taki jaki był.. ale na to trzeba czasu.. oby się ulożyło.. tego życzę..
 
Witam wszystkie ciężarówki rodzące jesienią br.

Wiem, że w tematach mamy już cały rocznik 2011. Czytam sobie i jest to świetna kopalnia wiedzy, ale wątek jak dla mnie zbyt dalece się rozwinął.
Są tam juz doświadczone mamusie z początku roku, a dla mnie to jeszcze nie ten etap:happy2:

Zapraszam do miłej dyskusji o ciąży, szkole rodzenia, porodzie, radościach i wątpliwościach etc.

I może spotkamy się na porodówce :-)
 
Hej Gala! :-)

Ja, mimo wszystko, zapraszam do glownego watku ciezarowek z 2011 ;-) Smutno, ze nikt nowy nie przylacza sie do nas... Jestem pewna, ze wszystki chetnie odpowiemy na pytania i watpliwosci kolejnej ciezarowkowej mamy :-)
Nie gryziemy! :-D

Jesienna mamo, powiedz, na kiedy masz termin:blink:
 
hej... watpie zeby sie ogarnal bo ja juz sama nie chce czekac a on nic nie robi wiec chyba czas przestac sie ludzic.

moja mala tez na szczescie spi dobrze w nocy, co dwie godziny sie budzi dalej wiec ciagle spi ze mna, zmeczenie jest spore, ale potem im starsza tym jakos mi lepiej sie przestawiac i przyzwyczajac i nie ma tragedii, mam nadzieje ze u was tez tak bedzie :)
 
No to bez sensu dalszy ten związek.. Bo Twoje podejście nie wskazuje tu nic dobrego..:sorry:
Mi dziś w nocy tak się przysnęło, ze obudziłam się o 2:30 gdzie mała jeszcze spala..:szok: gdzie poszła spać o 21:szok:

Heh.. Moja mała coś nie chce ssać mi z cyca:-( pociągnie 5 minut i już się denerwuje.. Nie wiem co mam robić..:-( Czy wy też tak macie?
 
reklama
Czasami moja potrafi wisieć przy cycu i 20 minut.. ale potem tak się złosci, ze wskazuje na to, że dalej jest głodna.. a cyca już nie chce.. wypluwa..
A jak podałam jej mieszankę to tak łapczywie jadła, jakby nic wcześniej nie jadła.. heh... a odciągajac laktatorem z dwoch piersi wychodzi mi do 70 ml najwiecej.. to chyba za mało?
 
Do góry