reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczki 2011

muszę dać rade bo nie mam juz innego wyboru, codziennie zmagam sie z roznego rodzaju hustawka moich nastrojow i nie wiem czym to jest spowodowane, czy ciaza a raczej juz tym ze mnie drazni boi trwa za dlugu, czy tym ze zostalam "sama" czy moze wszystko sie sklada w jedno?

paulineczko ciesze sie ze wkoncu wybraliscie z tesciami wozek- ciekawe czy tez tak jak ja patrzylas na wszystkie wozki z "obledem" w oczach bo nie wiedzialas co i jak:p ? czesto masz te ktg, ja gdybym nie byla na patologii to bym nie miala wcale.

ehh, ja tez w sumie nad cesarka sie zastanawiam....sama nie wiem, mam za duzo na glowie:(
 
reklama
aaaasiorek ja tez gdybym nie byla na patologii to bym nie miala ktg. a masz jakies wskazania do cesarki? Ja jutro sie dowiem czy ulozenie dalej jest poprzeczne
 
A ja bardzo chcialabym rodzic naturalnie. Tuz po jest tak samo polog wyglada identycznie tylko po cesarce mozesz byc bardziej obolala no i dluzej w szpitalu musisz lezec;) Dasz rade tylko trzeba byc dobrej mysli;) wiec glowa do gory;)
 
asiorek najważniejsze że masz wsparcie bliskich, bo ten Twój facet jest jakiś nieodpowiedzialny żeby się w ten sposób zachować !!! wygląda na to że nie dorósł jeszcze do roli ojca, przerosło go to :( smutne, ale musisz być silna! już za dwa tygodnie będziecie dwie :)) mam nadzieję, że bliscy Ci pomogą i będzie to najpiękniejszy czas w Twoim życiu. co do cesarki to wiem dokładnie to co karolq - połóg wygląd tak samo tylko dodatkowo boli Cię dziura w brzuchu :/ no ale jak będzie to się okaże, pewnie wszystko jest do przejścia - w końcu nie jesteśmy pierwszymi ciężarnymi ;)) grunt to pozytywne nastawienie :)

co do przygotowań to powoli powoli i mniej więcej wszystko jest :)
łóżeczko co prawda jeszcze w kartonie, ale nie ma pośpiechu, po świętach będziemy przygotowywać kącik dla naszego Skarbka :)) jutro dzień pełen wrażeń - odbieramy wózek i idziemy do lekarza, także nie mogę się już doczekać żeby popatrzeć na małą :))
 
Ja dałam rady to i wy dacie rade, ale pierwszy jest o tyle lepszy ze jak się idzie to na nieznane, a przynajmniej ja wtedy bałam się mniej niż teraz. A ja walcze powoli z porzadkami wiosennymi, ale ten mój pomocnik mały ............ . Ja w pierwszej miałam takie wachania humorów, ja ich nie pamietam, ale M mi wypomina do teraz a teraz jakos spokojnie, chyba nie mam na nie siły po całym dniu z młodym.

e_v powodzenia
 
karolq co się nie odzywasz? jak wizyta?
u nas wszystko ok :) maluszek waży już 2,6 kg i generalnie chyba wszystko jest w porządku. pozostaje tylko czekać :)))
 
reklama
Aj no niewiem czemu nic nie pisze hehe mala wazy juz 3280g wszystko jest ok tylko sie nie odwrocila wiec 27 kwietnia idziemy na ciecie;P Teraz juz stres mnie dopada zostalo mi 9 dni niby wszystko gotowe ale... ciagle mam wrazenie ze czegos nie zrobilam;P
 
Do góry