reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczki 2011

asiorek gratuluję udanej wizyty:tak: I fajnie, że wszystko jest w porządku.. to najważniejsze:tak:
A zdjęcie dla mnie takie niewyraźne:-( ale ja wogóle jak dostanę swoje zdjęcie to nie wiem co i jak:szok:
 
reklama
hehehe, no bardzo dużo ma doktor pacjentek nie powiem:)
tak to jest główka mojego szkrabika małego:) ciesze się że już jest główką w dół bo nie było ostatnio.
 
No duzo;P Chociaz ja zawsze jestem 2 albo 3 wiec tak tego nie czuje;P
Ja ide 14 marca dopiero tez mamy sprawdzic czy jest juz glowka w dole bo ostatnio lezala miednicowo:p
 
Hehe.. Też mam wizytę 14 marca.. Tylko, że Ja u Herbicha;] Ale teraz 28 lutego jak byłam to już leżała główką w dół.. Ale i tak jeszcze się zdąży przekręcic kilka razy:tak:
 
reklama
Do góry