reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2008

reklama
Niech mnie ktoś dobije. Basia jest nie do zniesienia dzisiaj. Nie dosyć że od rana kupa za kupą aż odparzyła sobie tyłek (kolejny ząb wychodzi), to w ciągu 20 minut przebrałam 6 par spodni i skarpetek. Chciałam żeby powietrzyła tyłek, a ona sikała jak tylko ją przebrałam.:wściekła/y::wściekła/y:
Mam dosyć!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
HannaH to Cię młoda załatwiła :-D:-D

Chciałam robić ciasto coś podobnego do snicersa, chyba jutro zrobie :tak: dziś wyskoczyłam do lumpka i kupiłam śpiwór do wózka za 11 zł :-p
 
Hannah u mnie to samo kupa za kupą :-( u Cypriana, u Zuzi gorączka:no:
ja nawet nie próbuje sciągać pieluchy, nie wiem czy wszyscy chłopcy ale cypa to ma superową skóre zuzka to by mi się już sto razy odparzyła, a u niego jakieś zaczerwienieni leciutkie to na palcach policzyć odkąd się urodził. Ale co mnie cieszy wykazuje zainteresowanie straszne nocnikiem i robi to co Zuzia siada i twardo robi, na razie bez sukcesów ale już inwencja bardzo mnie cieszy, mam nadzieję że nie będę musiała przeżywać takiego horroru jak z Zuzią i po cichu liczę że może w to lato...:tak:
 
reklama
Do góry