reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Kwiateczku mozesz ryż rozgotowac i może to Kondzio by zjadł np z cukrem.
Jeśli masz jakiś probiotyk np lacidobaby czy lakcid, trilac to mu podaj, to pomaga przy zaburzenaich przewodu pokarmowego.
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki!

Iwonko, współczuję awarii samochodu, ale chociaż dobrze, że między Wami w porządku!

Kwiateczku, ostatnio w Dzień Dobry TVN lekarz wypowiadał się, żeby u dzieci nie hamować biegunki, żeby organizm mógł się oczyścić z paskudztwa, które powoduje chorobę, no i żeby dawać cokolwiek do picia. Nasza pani dr w takich przypadkach mówi, że jak dziecko nie chce jeść to niech nie je, byle by piło, po troszeczku, po łyżeczce... Mam nadzieję, że szybko uda Wam się opanować choróbsko!!!

U nas dziś 4. dawka Hexy u Mikołaja, moje odczulanie, oczywiście kupa roboty do tego.... standard!
 
Witam sie w piekny słoneczny wiosenny dzien:tak::-):cool2:Mam nadzieję że juz zimy nie zobacze az 23 do grudnia:sorry2::-D
Taki pyszny jem teraz twarożek President z czosnkiem i ziołami.Najlepszy jaki do tad jadłam.Będe go teraz kupowałą.

Kwiateczek ja mysle ze smecta nie dobra w smaku,przynajmniej moim dziewczynką nie smakowała,sa takie inne probiotyki i wystarczy odrobinka wody do rozprowadzenia i w sumie bez smakowe:tak:
Olu no my na szczescie juz po szczepieniach wszystkich obowiazkowych,ale tez mielismy opoznienie:tak:

Zwolinko jak nas podczytujesz czasami to pozdrow Wiktorka i przekaz buziaki na jego urodzinki.:tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
witam słonecznym popołudniem...
cichutko i puściutko tu u nas...pewnie większość z Was w miarę możliwości korzysta ze słoneczka, ja też juz niedługo spadam do domku...
Kwiateczek, i jak Kondzio?
Olu mimo wszystko życzę miłego popołudnia...
Iwonka, dobrze, że między Wami wszystko ok, samochodzik - rzecz nabyta...
właśnie, gdzie Dziubek i Sylwia????
 
MM ja nic innego nie mam:no:ale chyba dziala bo dzis jeszcze nie zrobil kupy.
Ola ja nawet nie moge zatrzymac choc bym chciala.ugotowalam mu krupniczek na ryzu.zjadl 4 lyzeczki.teraz spi.potem jeszcze wstrzyknelam te smecte.zobaczymy co dalej jak wstnie.poki co troszke lepiej.Lekarz mi powiedzial zebym poczekala do piatku jesli nadal bedzie zle to mam przyjsc.powiedzial ze biegunka do 10 dni nie jest grozna ale musi pic:baffled:dzis tez troche pije wiec moze sie polepszy.poki co zatrzymal to w organizmie.zobaczymy dalej,nie chce przedwczesnie pisac ale mam nadzieje ze sie polepszy bo ja sie rozkladam i nie mam sily.
Jutro jade jeszcze na kontrole z zebem wiec G ma wolne to sie dzis juz zajme a ja do wyra.,boshhh nie cierpie tak sie czuc:baffled:
Iwonka zaden lek nie jest dobry a ja nie mam nic innego,nawet nie wiem co kupic.lekarz nic nie daje to nie dadza mi w aptece.w szpitalu dali mi tylko saszetki ale tez takie slodkie nie dobre ze sie pozygal:no:mowilam mu dzis to powiedzial zeby tego nie dawac.najgorsze ze to trzeba rozpuscic w 100 ml a smecte w 50 ml wiec latwiej bedzie przez caly dzien podac.daje mu po 3 ml strzkawka,jakso da sobie wcisnac:sorry:a jak to sie nazywa,to bezmakowe.moze bym tu poszukala:tak:pierwszy raz mamy takie cos,czuje sie taka bezradna.....
 
Hej dziewczyny ja jestem cała i już prawie zdrowa:tak:,korzystam bo dziadkowie wzieli Zuzke na chwile bo spotkaliśmy ich wracając ze sklepu na nogach .Jeszcze pierwszy raz zaliczyliśmy plac zabaw .Do niedzieli czuląm sie fatalnie i nic tylko lezałąm albo spaląm jak mialam choć chwilke .Ale wiosna przyszla i aż sie sily odzyskuje szybko. Jeszcze w środe zaczął mnie bardzo boleć brzuch wiec przyspieszylam o kilka dni wizyte u gina żeby upewnić sie że szkrabowi nic nie jest .No i on w jak najlepszym porządku ,kopie nózkami jak szalony,przeziernośc wstepnie policzyliśmy i wszystko ok.Tatuś widzial pierwszy raz Ja miałam tylko ostre zapalenie przez to te bóle i możliwe że przez to że Duphaston sie skończyl no ale wszystko ok.
Też mam nadzieje że u dziubek wszystko ok .Jeszcze w sumie kilka tygodni i w maju może rodzić.

Kwiateczek współczuje ,mam nadzieje że konradkowi niebawem przejdzie Zuza jak była młodsza to ja biegunki meczyly Byłą smecta ,orsalit ,lakcid ,espumisan a w niedziele daląm jej smecte bo ja coś brzuch bolal a o0na jeszcze :confused: nie mam pojecia jak mojemu dziecku to może smakować No bo Espumisan to rozumiem że piłą by butelkami jakby mogla
 
Kwiateczek,tak mi szkoda tego Konradka.Moze lepoej jak was zatrzymjaa na oddziale i nawodnia i pewnie pod kuruja:sorry2:ech czekam na wiesci...Tobie też zdrówka zycze!

Sylwia super ze z maleństwem wszystko ok!:tak::tak::tak:

A moja Vanesska ma faze na dbanie o zeby,nie chce słodyczy bo jej sie zeby popsuja i cos by zjadla ale sie boi ,i jej tłumacze i tłumacze ale ona i tak wypytuje czy od np banana sie popsuja zeby,paczka nie ruszy,zaczela pic tylko wode.....:-D
 
Witam dziewczyny

Ja dopiero dzisiaj od wczoraj robie generalne porzadki i wczoraj do tego sie rozchorowalam:-:)-:)-( Normalnie ledwie zyje nie moge oddychac w glowie mi sie kreci i wogole koszmar jakis:wściekła/y::wściekła/y: do tego Adas tez ma katar i biedak sie meczy ale po za tym nic.

Kwiateczek - kochana trzymam kciuki za Konradka i za was...daj znac jak bedzie cos wiadomo:tak::tak:

Iwonka- przejdzie Vanessce moj mial znow cos podobnego ale ciagle by zeby myl czasem 4 razy na dzien ale teraz skonczylo sie na myciu zebow rano i wieczorem:sorry2::sorry2: a dzis widzialam dziewczynke siedziala z Adasiem na przystanku i w jego wieku a zabki miala jakies takie dziwne do polowy brazowe a koncowki biale:dry::dry: i jej babcia powiedziala ze ma problem z kamieniem nazebnym ale moze dopiero przejdzie jak wypadna mleczaki....

Sylwia dobrze ze wracasz do zdrowia i ze z maluszkiem wszystko ok. a teraz fajnie bo wiosna idzie wiec sie przydasz zdrowa w domu:tak::tak: u nas jest takie ciaplo ze az zal nie siedziec na dworzu.:tak::tak:
 
reklama
wrocilismy dzis ale nie wiele zrobili.powiedzielei ze jeszcze nie jest az tak odwodniony bardzo.ma duzo pic.dawali mu sole mineralne ale ciezko mu szlo ale pil troche co uyniknelo kroplowki.Nietety teraz dalej biegunka jest.powiedzielei ze bedzie do 10 dni a moze i dluzej.Kondzio wyglada jak z Oswiecimia:no: mamy te saszetki z sola mu dawac.Mam pytanie i odp prosze szybko.moge tez mu dawac smecte????????zjadla zwykla bulke godz temu i zarazx po niej kupa z kawalkami bulki:no:ja nie mam sily.pije bo pije ale nie chce tych soli,wstrzykujemy mu szczykawka.boshhhh
 
Do góry