reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam wieczorową porą!

Biedne te dzieciaczki, dużo zdrówka.

Trochę nadrobiłam zaległości, ale weny do pisania brak. Przez tą pogode spać tylko się chce. Na spacery nie wychodzimy, bo u mamy zostawiłam folię na wózek i moja kurtke z kapturem, a parasolki nie posiadam:sorry2:.

Już po ślubie i chrzcinach. Uroczystość w kościele przebiegła bez niespodzianek:-). Ale wesele to już porażka. Miały być tylko ciotki, a teściowa zaprosiła całą rodzinke (na szczęście ona płaciła:sorry2:), muzyka za głośna i strzelające balony. Mała pare razy się wystraszyła i aż się zanosiła płaczem bidulka:-(. Po 21 byłam już w domku, a reszta dalej piła (czego nie toleruje) i się bawiła. Jak będę miała zdjęcia to wkleje.
W sumie jestem zadowolona z prezentów, bo głównie dostaliśmy pieniądze- wszystko czego nam potrzeba sami kupiliśmy przez te wszystkie lata. Niki dostała medaliki i bransoletke (jakaś nowa moda;-)), chuste bebelulu i krzesełko do karmienia. Ale że już posiadamy krzesełko, to wymieniłam je na spacerówke i pare zabawek:tak:. I tak jak Kamilka prosiłam o pampki zamiast kwiatów, ale i tak pare osób się wyłamało. Kwiaty zostawilam mamie, bo po co miałam je targać do Wrocławia i narażać koty na ślinotok;-).
Pora już spać. Ostatnio szybko wyczerpują mi się bateryjki:cool2:.
Dobra noc!
 
reklama
Keyko wybacz ale zapomnialam o twoim slubie!:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:


Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!
kwiuh.jpg
 
Brrr....pamiętam ten ból przy zakładaniu cewnika:no::no::no:.
Corka znajomej miała takie badanie jak miała zapalenie kłębuszków nerkowych, tzn. zaczeło się od zapalenia pęcherza, które zostało zbagatelizowane przez lekarza, a skończyło się zapaleniem kłębuszków.
 
Iwonka to straszne,ze Vanesska ma miec takie badanie. Nie da sie na razie bez tego obejsc??Nie znam sie na leczeniu dzieci ale troche mnie dziwi,ze dopiero co wyszla jej e.coli w moczu a juz takie badanie zalecaja.Moze antybiotyk by tylko wystarczyl i mniej inwazyjne badania jak
np usg.

Keyko fajnie,ze slub i chrzest sie udaly :) Wszystkiego najlepszego
 
Iwonko nic się nie stało, masz teraz inne sprawy na głowie. Dziękuję za życzenia.
Spać jeszcze nie ide, bo mala się obudziła z płaczem i uspokaja się przy cycu. To po tych balonach i huku na weselu:wściekła/y:.
 
keyko!
W błękicie nieba i słońca blasku niech miłość Wasza rozkwita,
Gdy wierność i prawość Was będzie prowadzić, do domu szczęście zawita.
Radosny szczebiot dziecięcych głosików każdy dzień opromieni,
a wspólne wzajemne zrozumienie nigdy się, nigdy nie zmieni.
Serdeczne życzenia!!!
 
Mm no tez mnie to dziwi...jeszcze nie dzwonilam do szpitala umawiac sie na zabieg.I tak podobno najblizszy termin jest na przelom grudnia i stycznia. Nie wiem co robic.Czytam i czytamw necie na ten temat i glupieje....

A mnie rozlozylo calkiem.Z meza przeszlo na mnie.Oby na dzieci tylko nie poszlo.
 
A tak jeszcze z ostatniej chwili- zapisałam się dzisiaj na kurs prawa jazdy:szok: Madamagda i Aurelia uważaći omijać południe Wrocławia, bo nie ręcze za siebie;-). Tzn. jeżeli okulista nie będzie miał wątpliwości, bo ostatnio cosik się pogorszyło i często bzdury mi wychodzą jak szybko czytam:-p .Kto ma astygmatyzm, ten wie o czym mówię, a dla niezorientowanych- kiedyś na badaniu bez okularów z dużego "K" zrobiłam "T" :oo2: Teorie zaczynam w przyszły weekend.
 
reklama
Do góry