reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Joannaon gratuluje!!!!!
Vanessa ja jak mialam takie nie regularne to tak kolo minuty mnie lapaly i tak bylo przez pol dnia,nawet co 7 minut juz byly a potem cisza i po dwoch godzinach jak mnie zlapal skurcz to juz mnie co dwie,trzy minuty trwajace okolo 1,5 minuty lapaly az urodzilam po dwoch godzinach.
Ja mam takie bóle ze mniej wiecej co 15 min i trwaja 15 sekund . Wiec nie wiem co to jest
 
reklama
iwonko u nas wszystko w porządeczku :-) zmieniliśmy mieszkanie i nie mamy narazie internetu. zdjęcia bym Wam księżniczki wkleiła, ale jestem u kuzynki w odwiedzinach z małą i nie mam tu zdjęć.
co tu dużo mówić...
udało nam się :-)
Sonia waży już 4300 gram.jest żywym i ruchliwym dzieciakiem.wszystko ją ciekawi, wszystko chce widzieć.
Rozwija się prawidłowo.Wciąż chodzimy na kontrole od lekarza do lekarza.Ale słyszymy same dobre wiadomości.
Widze, że tu jeszcze pare nierozpakowanych jest :-D
Kobietki do boju.
Sonia już niedługo 3 miesiące skończy, a Wy co???
Jak tylko będę w stanie to się znów odezwe:-D
 
no to Sonia ladnie juz nadrobila swoja wage :-) cudownie, tak trzymac. dziewczyny piszcie jak wasze maluchy, jestem taka ciekawa i tak lubie o was czytac.
 
A ja dopiero wrocilam... nalazilam sie jak glupia, a pozniej jeszcze u Przyjaciol sie zasiedzialam... I powiem Wam, ze jakos dziwnie sie czuje od rana... Teraz dzidzia strasznie cisnie na dol i brzuch coraz mocniej boli jak na okres.. ale skurczy i innych objawow jak narazie brak...

Jo-anna-on - GRATULACJE! czekamy na Twoj powrot i zdjecia!:-)
 
Uuuuu jakie pustki....mam nadzieje ze pozostale majoweczki sa na porodowkach :-)
Bo nasza Madamagda urodzila!!!!!!
sms z wczoraj wieczor
"29 maja godzina 21:00 przyszla na swiat Hania.Waga 4220 i 58cm dostala 10 punkcikow.Porod trwal 8 h.urodzilam naturalnie.Dziekuje za kciuki."
 
reklama
Do góry