reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

reklama
Absolutnie sie nie przejmuje :) Lecz bardziej sie zastanawiam czy to co czuje to ruchy czy co :p
U mnie lozysko wlasnie w przedniej czesci i ponoc to amortyzuje ruchy, jesli cokolwie czuje to tak jakby mnie ktos po organach smyral :)
Ja również mam łożysko na przedniej ścianie i jeszcze dwa tygodnie temu, koło 20tc czułam takie smyranie:) teraz 22+5 i czuje już normalne kopniaki :)
 
Hej dziewczyny jak wasze skurcze Braxtona-Hicksa, tzw. stawianie się macicy?
To moja pierwsza ciąża, do lekarza idę we wtorek. Ten skurcz mam codziennie głównie wieczorem (nie przesilam się) i trochę trwa,na pewno nie tylko minutę jak się czyta na necie... Boli to i trochę się martwię . Nie wiem czy lepiej się poruszać podczas tego skurczu czy położyć?
Jak u Was?
 
Hej dziewczyny jak wasze skurcze Braxtona-Hicksa, tzw. stawianie się macicy?
To moja pierwsza ciąża, do lekarza idę we wtorek. Ten skurcz mam codziennie głównie wieczorem (nie przesilam się) i trochę trwa,na pewno nie tylko minutę jak się czyta na necie... Boli to i trochę się martwię . Nie wiem czy lepiej się poruszać podczas tego skurczu czy położyć?
Jak u Was?
Ja mam problem od początku ciąży ze stawianiem macicy i oprócz kosmicznych dawek magnezu i nospy to w takiej sytuacji po prostu się kładę i takie też mam zalecenie od lekarza.
 
Hejo ;) u mnie termin porodu wg. Okresu na 30.05 ale wczoraj na USG wyszło 21.05 bo młody szybko rośnie ... Miał tak ktoś ? Jak myślicie ,który termin będzie teraz brany pod uwagę ? Gin. Powiedział że pogadamy o tym za tydzień po połówkowych ;)
 
Hejo ;) u mnie termin porodu wg. Okresu na 30.05 ale wczoraj na USG wyszło 21.05 bo młody szybko rośnie ... Miał tak ktoś ? Jak myślicie ,który termin będzie teraz brany pod uwagę ? Gin. Powiedział że pogadamy o tym za tydzień po połówkowych ;)
Termin z USG i trymestru chyba że pokrywa się z terminem z ostatniej miesiączki
 
reklama
Do góry