reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

Hej dziewczyny,
Mam pytanko: jak Wasza wielkość brzucha? Mi się wydaje dość duży jak na 21.tydzień,ale to moja pierwsza ciąża i nie znam się za bardzo i zastanawiam się czy to oznacza że będę chodzić z wielkim brzuchem? Czy może później jakoś ten przyrost przystopuje? Jestem drobna i myślę jak to u Was jest i było: czy to że na początku brzuszek wydaje się duży znaczy,że później będzie gigantem?
 
reklama
Hej dziewczyny,
Mam pytanko: jak Wasza wielkość brzucha? Mi się wydaje dość duży jak na 21.tydzień,ale to moja pierwsza ciąża i nie znam się za bardzo i zastanawiam się czy to oznacza że będę chodzić z wielkim brzuchem? Czy może później jakoś ten przyrost przystopuje? Jestem drobna i myślę jak to u Was jest i było: czy to że na początku brzuszek wydaje się duży znaczy,że później będzie gigantem?

Koło 20-21 tygodnia tak "wywala" brzuszek z mojego doświadczenia 😁 jeśli jesteś drobna, dziecko jest jedno i to pierwsza ciąża to raczej nie powinnaś się martwić, że brzuch będzie ogromny, ale to też indywidualna kwestia 😊 mam zdjęcie dzień przed porodem najstarszego dziecka, gdzie jak teraz patrzę, brzuch miałam nieduży w porównaniu do kolejnych 😉 niedużo większy niż teraz w 20.tygodniu po 3 porodach 😅


Na pewno pod koniec ciąży już każdej jest ciężko i plecy bolą 😉 ale to jeszcze trochę...
 
Na razie jakoś nie potrafię się zebrać żeby coś kompletować. 😊
My już imię i szpital wstępnie wybrany 😊

To już jesteście daleko do przodu. U nas oba tematy gorące i kontrowersyjne. Powoli nasze wieczory się robią jak w polityce. 😁

Z okazji Nowego Roku życzę Wam wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, spełnienia wszystkich marzeń, zdrowych i szczęśliwych Maluszków, żeby ten rok był wyjątkowy. 💐
 
Koło 20-21 tygodnia tak "wywala" brzuszek z mojego doświadczenia 😁 jeśli jesteś drobna, dziecko jest jedno i to pierwsza ciąża to raczej nie powinnaś się martwić, że brzuch będzie ogromny, ale to też indywidualna kwestia 😊 mam zdjęcie dzień przed porodem najstarszego dziecka, gdzie jak teraz patrzę, brzuch miałam nieduży w porównaniu do kolejnych 😉 niedużo większy niż teraz w 20.tygodniu po 3 porodach 😅


Na pewno pod koniec ciąży już każdej jest ciężko i plecy bolą 😉 ale to jeszcze trochę...

A myślałam, że mi wywaliło po świętach i trzeba przystopować. 😁

Ja w pierwszej ciąży miałam największy brzuch i największe dziecko. W trzeciej dla odmiany tydzień przed porodem nikt nie wierzył, że jestem w ciąży, a teraz chyba taki standardzik jakbym trochę przytyła.
 
Koło 20-21 tygodnia tak "wywala" brzuszek z mojego doświadczenia 😁 jeśli jesteś drobna, dziecko jest jedno i to pierwsza ciąża to raczej nie powinnaś się martwić, że brzuch będzie ogromny, ale to też indywidualna kwestia 😊 mam zdjęcie dzień przed porodem najstarszego dziecka, gdzie jak teraz patrzę, brzuch miałam nieduży w porównaniu do kolejnych 😉 niedużo większy niż teraz w 20.tygodniu po 3 porodach 😅


Na pewno pod koniec ciąży już każdej jest ciężko i plecy bolą 😉 ale to jeszcze trochę...
@fasolka32 podpinam się pod to co napisała koleżanka. Na początku wydawało mi się, że brzuch nierosnie albo że jest malutki i właśnie w okolicach 20 tygodnia nagle zrobił się ogromny 😆
 
Hej dziewczyny, czy czujecie juz ruchy dziecka?
Jestem 21+5 i no... slabiutko z tym, nic nie czuje praktycznie
Hej, ponoć zależy to też od tego gdzie jest łożysko,czy z przodu czy z tyłu. Pocieszę Cię,że ja według USG jestem w 22.tygodniu ciąży i raz czuję raz nie (co akurat bywa stresujące). Więc myślę,że to dość wczesny etap, nawet jak czułam to łaskotanie od środka.
 
Absolutnie sie nie przejmuje :) Lecz bardziej sie zastanawiam czy to co czuje to ruchy czy co :p
U mnie lozysko wlasnie w przedniej czesci i ponoc to amortyzuje ruchy, jesli cokolwie czuje to tak jakby mnie ktos po organach smyral :)
 
reklama
Absolutnie sie nie przejmuje :) Lecz bardziej sie zastanawiam czy to co czuje to ruchy czy co :p
U mnie lozysko wlasnie w przedniej czesci i ponoc to amortyzuje ruchy, jesli cokolwie czuje to tak jakby mnie ktos po organach smyral :)
Ja mam łożysko na przedniej części i czuje ruchy już od dawna, koło 14-16 tygodnia się zaczęły laskotania, a teraz normalnie kopniaki. 😉
 
Do góry