reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2024

To może jakaś dobra dusza zna jakiegoś gina na NFZ normalnego z Łodzi :D
Moi wszyscy pryskają.., ja wiem, że chodziłam tylko po badania, ale jak śmieli się prywatyzować i przechodzić do szpitali no... zostałam bez dr na nfz....

Ja idę w wtorek na zobaczenie czy jest serducho... Koszmar...


Chciałam się przywitać... mam nadzieję, że uda mi się tutaj zostać do końca. Jestem z tych panikujących i zakładających najgorsze scenariusze 🙊 Termin z pierwszego USG 24.05. Życzę wszystkim nudnych i bezproblemowych 9 miesięcy 🤪
No siemankooooo

W maju?? pierwsze usg? Yyy cierpliwa widze jesteś ;) czekasz do porodu mówisz :D :D

Tobie też nudnych :p

Trzymam kciuki za nasze USG w takim razie, ja mam w najbliższy poniedziałek.
✊✊

Ja mam przesuniętą wizytę z środy na czwartek 05.10
✊✊
 
reklama
A czy miałyście krwawienie implantacyjne? Zastanawia mnie czy ma ono jakiś wpływ na przebieg i rozwój ciąży? Czy po prostu bez znaczenia ze się pojawia czy też nie?
 
A czy miałyście krwawienie implantacyjne? Zastanawia mnie czy ma ono jakiś wpływ na przebieg i rozwój ciąży? Czy po prostu bez znaczenia ze się pojawia czy też nie?
Ja nie kojarzę żeby coś było. Dziś niepokoi mnie fakt, że mam temperaturę 36 stopni... i już tak myślę, że to może być zły znak.
 
Ja nie kojarzę żeby coś było. Dziś niepokoi mnie fakt, że mam temperaturę 36 stopni... i już tak myślę, że to może być zły znak.
Ja ostatnio miałam poniżej, zmierzyłam trochę później i dłużej trzymałam i już podskoczyło na to 37, spokojnie. Czasem nadmiar kontroli, mimo że korci powoduje więcej stresu niż jest to konieczne. Nie stresuj się, zrób sobie herbatkę, postaraj zrelaksować i zadbać o waszą dwójkę 😘
 
A czy macie przeczucie co do płci? Bo ja mam takie coś dziwne, nie wiem skąd ale czuję że to będzie chłopak, w pierwszej ciąży z córką nie miałam czegoś takiego, więc w sumie jestem ciekawa czy to przeczucie się sprawdzi. Oczywiście płeć mi jest obojętna, chcemy z mężem zdrowe i zywe dzieciątko, a czy synek czy córeczka obojętne, że wszystkiego będziemy się cieszyć tak samo bardzo
ja mam tak samo, to moja 1 ciąża z bijącym ❤️. zaczynam dzisiaj 9 tydzień. i jakoś w środku czuję, że będzie chłopiec. może się nakręcam zwyczajnie :) czas pokaże
 
reklama
Do góry